rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Katowicki kompleks multifunkcyjny Sokolska 30 Towers z pozwoleniem na użytkowanie

atal_sokolska 30 towers

Katowicki kompleks, który dostarczył na lokalny rynek nowe mieszkania, biura i lokale usługowe, został oddany do użytku zgodnie z harmonogramem. 

Sokolska 30 Towers to inwestycja spod szyldu dewelopera ATAL.
Inwestycja to kompleks o charakterze mieszkaniowo-usługowo-biurowym. Obiekt powstał w samym centrum stolicy Śląska, przy ulicy Sokolskiej. W ofercie dostępne są jeszcze ostatnie wolne mieszkania i lokale biurowe. Na multifunkcyjny kompleks składają się dwie siedemnastopiętrowe wieże, które są połączone ze sobą trzema dolnymi kondygnacjami.
Sokolska 30 to jeden z najbardziej prestiżowych adresów na mapie Katowic. Wyróżnikiem zrealizowanej tu inwestycji są wysokie na siedemnaście pięter wieże zapewniające nabywcom niesamowite widoki na panoramę miasta. Kompleks Sokolska 30 Towers łączy w sobie zróżnicowaną ofertę mieszkaniową oraz własną infrastrukturę biurową i usługową z wysokim standardem wykończenia i dostępem do szeregu wygód, jakie zapewnia nowoczesna, funkcjonalna architektura. Jest to już piętnasta inwestycja, którą ATAL oddaje do użytkowania w tym roku. Szacowany potencjał przekazań na cały rok to ok. 3,5 – 4 tys. lokali

– mówi Zbigniew Juroszek, Prezes ATAL S.A.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora