Z życia spółek

Janusz Garstka dołączył do zespołu specjalistów First Property Group plc. jako Head of Leasing

Janusz Garstka - First Property

Janusz Garstka dołączył do zespołu specjalistów First Property Group plc.  jako Head of Leasing.

First Property Poland jest zależna od First Property Group plc, notowanej na brytyjskiej giełdzie spółki inwestującej w nieruchomości komercyjne oraz zarządzającej nieruchomościami w Polsce, Wielkiej Brytanii i Rumunii.
Obecnie w Polsce pod zarządem FPG znajduje się 20 nieruchomości komercyjnych, w tym budynki biurowe w Warszawie, Krakowie, Lublinie, Poznaniu i Gdyni oraz centra handlowe w Ostrowcu Świętokrzyskim, Krasnymstawie oraz Świnoujściu.
Janusz Garstka jest związany z rynkiem nieruchomości od 17 lat. W First Property Group plc. będzie odpowiedzialny za wynajem portfela nieruchomości biurowych o powierzchni ponad 110 tys. mkw. w 5 miastach Polski: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdyni i Lublinie. Będzie także rozwijał procedury i strategie związane z komercjalizacją tych projektów.

„Cieszę się że Janusz dołączył do nas, to bardzo ważne wzmocnienie naszego zespołu. Jego wieloletnie doświadczenie oraz wiedza z pewnością przyczyni się do jeszcze lepszej współpracy z naszymi klientami i partnerami biznesowymi a także wesprze nasz dalszy rozwój.” – mówi Przemysław Kiszka, Dyrektor Zarządzający w First Property Poland.