rynek nieruchomości na wynajem

Inwestowanie w nieruchomości: Complex SAD powiększa powierzchnię magazynową w Pomorskim Centrum Logistycznym

Pomeranian-Logistics-Centre-in-Gdansk-_render-scaled
Nieruchomość komercyjna Pomorskie Centrum Logistyczne w Gdańsku to hale magazynowe klasy A realizowane i zarządzane przez GLP.

Nieruchomość inwestycyjna mieści się w bezpośrednim sąsiedztwie Głębokowodnego Terminalu Kontenerowego, ok. 16 km od Obwodnicy Trójmiasta. Firma Complex SAD, która od 20 lat działa w branży transportu, spedycji i logistyki, obsługując klientów w polskich portach, przedłużyła umowę na wynajem powierzchni magazynowej w Pomorskim Centrum Logistycznym w Gdańsku. Ponadto firma zdecydowała się rozszerzyć najem – w konsekwencji do swojej dyspozycji będzie miała niemal 8000 mkw. W negocjacjach najemcę reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.

– Przedłużenie najmu oraz powiększenie powierzchni w tak strategicznej lokalizacji, jaką jest PCL, to jasny sygnał, że jako Complex SAD możemy zapewnić naszym Partnerom najlepsze rozwiązania. Wsparcie Newmark Polska w rozmowach było dla nas kluczowe i pozwoliło nam wspólnie wynegocjować bardzo dobre warunki – mówi Łukasz Borkowski, Dyrektor, Complex SAD.

– Wynegocjowaliśmy w imieniu Complex SAD atrakcyjne warunki najmu tuż przed wzrostem stawek, co z pewnością będzie dużym atutem w konkurencyjnym środowisku logistycznym – dodaje Michał Rafałowicz, Dyrektor Regionalny w Newmark Polska.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora