Z życia spółek

Immochan zmienia nazwę na Ceetrus

Ceetrus_ilustracja_JPG

Firma Immochan od 5 czerwca 2018 roku będzie działała pod nazwą Ceetrus. Rebranding jest symbolem zmian, które rozpoczęły się w przedsiębiorstwie dwa lata temu i odzwierciedla przekształcenie się firmy działającej na rynku nieruchomości komercyjnych w dewelopera nieruchomości wielofunkcyjnych.

Ceetrus, który jest obecnie właścicielem 393 centów handlowych na całym świecie, pragnie w ścisłym partnerstwie z regionami i zamieszkującymi je społecznościami tworzyć projekty łączące handel, budynki mieszkalne, biura oraz infrastrukturę miejską. Poprzez tworzenie zrównoważonych, inteligentnych, tętniących życiem przestrzeni, misją Ceetrus jest budowanie i rozwijanie więzi społecznych, które będą ożywiać miasta jutra.

Jestem dumny, że nowa marka tak dobrze definiuje naszą działalność i odzwierciedla nasze plany. Jest to możliwe przede wszystkim dlatego, że została wypracowana wspólnie przez pracowników firmy. Ukazuje ich energię i nastawienie. Ukazuje po raz kolejny naszą spójność i umiejętność wspólnego budowania przyszłości firmy, która działa na rzecz jej otoczenia. Dzisiaj zapisujemy kolejną kartę w naszej historii. Niesie ona ze sobą nowe wyzwania, a najważniejszym z nich jest tworzenie miast przyszłości. Jesteśmy gotowi podjąć te wyzwania!” – powiedział Benoît Lheureux, CEO of Ceetrus.