rynek nieruchomości na wynajem

Handlowa nieruchomość komercyjna Atrium Promenada w Warszawie z nowym najemcą

Atrium PromenadaHandlowa nieruchomość komercyjna Atrium Promenada w Warszawie  z nowym najemcą.

Do grona najemców dołączyła marka BOSS, która otworzyła salon w nowym koncepcie Pre BOSSed w warszawskiej galerii handlowej.
BOSS zajął lokal na poziomie 0 centrum Atrium Promenada. Najemca wynajął lokal o powierzchni 237 mkw. Klientom galerii nowy najemca oferuje innowacyjne kolekcje w stylu biznesowym, casual i sportowym. Dzięki temu oferta modowa galerii handlowej poszerzyła swój wachlarz wyboru oferowany klientom.
– Promenada to flagowe centrum Atrium Poland Real Estate, o bardzo silnej pozycji na rynku, którego popularność stale rośnie, a przez ostatni czas zyskaliśmy wielu najemców marek premium. Dobiega też końca kompleksowa modernizacja naszego centrum. Nowy design będzie nawiązywał do kultowych modowych ulic
i domów towarowych, a galeria stanie się najnowocześniejszym obiektem handlowym po prawej stronie Wisły. Otwarcie pierwszego w stolicy salonu BOSS o koncepcie PreBOSSed to zarówno wynik, jak i potwierdzenie posiadanej przez nas renomy. Bardzo cieszy nas ta współpraca i jesteśmy przekonani, że oferta tej prestiżowej marki doskonale uzupełni portfolio Promenady – mówi Anna Tana, Dyrektor Działu Leasingu.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora