rynek nieruchomości na wynajem

Galeria Tarnovia przedłużyła umowę z najemcą na kolejnych 5 lat

tarnovia6

Znana sieć sklepów obuwniczych Deichmann przedłużyła umowę najmu w Galerii Tarnovia na dotychczas zajmowaną powierzchnię prawie 400 m.kw. Za przeprowadzenie transakcji odpowiada zarządzającą galerią firma CREAM.

Jak podkreśla Elżbieta Kutrasińska – Senior Leasing Manager CREAM – Galeria Tarnovia jest u progu zmian wynikających ze zmiany koncepcji najmu, a podpisanie przedłużenia umowy to efekt potencjału jaki drzemie w tej galerii. Najemca zna obiekt od wielu lat, a pozytywne wyniki oraz planowane zmiany skłoniły najemcę do przedłużenia umowy na kolejne 5 lat.

„Przedłużenie umowy najmu przez sieć Deichmann, a także przedłużenia umów markowych biur podróży jak TUI czy ITAKA świadczą tylko o tym, że obrany przez CREAM kierunek zmian dla Galerii jest właściwy. Obiekt działający na rynku od 10 lat musi przejść zmiany nie tylko w sferze najmu, ale również ogólnej koncepcji zarządzania nieruchomością. W tym celu zastosowaliśmy naszą najnowszą usługę Cream Noi Control (CNC), która dzięki wielopłaszczyznowemu podejściu do zarządzania obiektem pozwala znacząco zmniejszyć koszty operacyjne nieruchomości, co z pewnością przełoży się pozytywnie zarówno na najemców jak i właściciela obiektu. Cieszymy się, że najemcy nam zaufali i chcą zostać z nami na dłużej. – mówi Robert Żurek Business Development Director CREAM.

Galeria Tarnovia, to funkcjonujący od 2009 roku pierwszy nowoczesny obiekt handlowy, zlokalizowany w Tarnowie.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora