rynek nieruchomości na wynajem

Firma XBS Logistics renegocjowała umowę najmu w Hillwood Błonie II

Hillwood_Blonie_II_render
Firma XBS Logistics renegocjowała umowę najmu 20 tys. mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Hillwood Błonie II. Najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa Polska.

XBS Logistics jest częścią grupy XBS. XBS Group oferuje innowacyjne podejście do optymalizacji łańcucha dostaw oraz do rozwiązań adresowanych do e-commerce (fulfillment, dropshipping oraz cross border). W zależności od potrzeb klienci mogą skorzystać z czterech profesjonalnych linii biznesowych: XBS Supply odpowiada za obsługę procesów zaopatrzenia, a XBS Finance świadczy usługi polegające na przejęciu aspektów finansowych związanych z zakupami i sprzedażą. XBS Services odpowiada za wsparcie w punkcie sprzedaży. Firma XBS Logistics zajmuje się kompleksową obsługą łańcucha dostaw, w tym zaopatrzeniem, logistyką wewnątrzmagazynową oraz transportem.

Przewagę grupy stanowi model biznesowy zorientowany na optymalizacje w całym łańcuchu dostaw połączony z działaniami wspierającymi sprzedaż, takimi jak obsługa programów motywacyjnych i lojalnościowych. XBS Group swoją strategię rozwoju opiera na nowoczesnej technologii oraz ekologii.

– Ostatnie miesiące były dla naszej firmy bardzo intensywne. Ten czas potwierdził słuszność obranej przez nas strategii dynamicznego rozwoju i stawiania na kompleksowość usług XBS Group. Cieszymy się, że w niepewnych czasach mogliśmy zapewnić klientom wsparcie i potwierdzić stabilność XBS Logistics poprzez przedłużenie najmu powierzchni w Błoniu – mówi Jacek Kołodziejczyk, Dyrektor Zarządzający, XBS Logistics.

Hillwood Błonie II to centrum logistyczne położone w gminie Błonie, w odległości 38 km od centrum Warszawy, w pobliżu drogi krajowej numer 92. Autostrada A2 znajduje się w odległości 10 km od parku. Całkowita powierzchnia magazynowa po ukończeniu będzie tam wynosić ponad 85 tys. mkw.

Cieszę się, że mogliśmy wspierać XBS Logistics w czasie, gdy sytuacja zmieniała się z tygodnia na tydzień. Nasza wieloletnia współpraca, a co za tym idzie wyczucie potrzeb klienta, pozwoliła nam na wypracowanie bardzo korzystnych rozwiązań w tych wymagających warunkach gospodarczych – mówi Jakub Kurek, Associate Director w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych firmy Cresa Polska.

Źródło: Cresa Polska.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora