Paweł Reszczyński awansował na stanowisko Land Development Director i będzie odpowiadał za koordynację działań związanych z pozyskiwaniem gruntów oraz prowadzeniem procesów inwestycyjnych pod nowe projekty logistyczno-przemysłowe. Rozwój banku ziemi pozostaje jednym z kluczowych filarów długoterminowej strategii ekspansji MLP Group.
Paweł Reszczyński posiada blisko dziesięcioletnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych. Specjalizuje się w pozyskiwaniu gruntów, ich analizie, badaniach due diligence oraz obsłudze formalno-prawnej procesów inwestycyjnych. Do zespołu MLP Group dołączył w 2023 roku jako Senior Land Acquisition Manager. Wcześniej pracował m.in. w Panattoni Europe, gdzie odpowiadał za projekty z sektora logistyki i przemysłu. Jest absolwentem Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku gospodarka przestrzenna oraz Wyższej Szkoły Menedżerskiej.
– Silny bank ziemi to dziś jeden z filarów przewagi konkurencyjnej na rynku magazynowym. Dzięki skutecznej strukturze i strategicznym decyzjom, dział Land Development ma realny wpływ na przyszłość naszej oferty, zarówno pod względem dostępności lokalizacji, jak i możliwości realizacji inwestycji szytych na miarę. Awans Pawła to docenienie jego kompetencji oraz wkładu w rozwój tego kluczowego obszaru – mówi Agnieszka Góźdź, Członek Zarządu, Chief Development Officer, MLP Group S.A.
Źródło: MLP Group
materiał prasowy
