rynek nieruchomości na wynajem

Firma Mabion S.A. przedłużyła umowę najmu powierzchni biurowej w nieruchomości komercyjnej Textorial Park w Łodzi

Textorial Park
Nieruchomość komercyjna Textorial Park w Łodzi zatrzymuje na dłużej swojego najemcę. Firma Mabion S.A. przedłużyła umowę najmu powierzchni biurowej na okres 5 lat.

Nieruchomość komercyjna Textorial Park to kompleks trzech budynków biurowych klasy A położonych na zabytkowym łódzkim osiedlu – Księży Młyn, bezpośrednio przy Parku Źródliska i 10 min. od centrum miasta. Dotychczasowy najemca kompleksu, firma Mabion S.A., przedłużyła umowę do 2027 r. Polska firma biofarmaceutyczna wynajmuje 625 mkw. powierzchni biurowo-laboratoryjnej w budynku C.

– Najemcy doceniają Textorial Park za położenie, warunki i udogodnienia. Dowodem na to jest między innymi przedłużenie umowy najmu przez Mabion S.A., który łącznie z nowym okresem najmu będzie z nami już 18 lat – mówi Anna Banaś, prezes spółki Fabryczna 17 SPP Polska, do której należy Textorial Park.

Kompleks biurowy Textorial Park w Łodzi to miejsce z którym czujemy się mocno związani. Właśnie tutaj rodziło się wiele naszych innowacyjnych rozwiązań, które powstały dzięki zaangażowaniu zespołu utalentowanych osób, które mogą pracować w komfortowych warunkach. Mabion jest jednym z liderów polskiego rynku biofarmaceutycznego i z sukcesem poszerza zakres swojej działalności o ofertę usług produkcji kontraktowej leków tzw. CDMO – komentuje Grzegorz Grabowicz, członek Zarządu Mabion.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora