Z życia spółek

Firma immo lab rozpoczęła współpracę z Ryszardem Kulczykiem

07c5fa4658c4493928d47f6fafcc8cd8

Firma immo lab rozpoczęła współpracę z Ryszardem Kulczykiem.

Immo lab to agencja specjalizująca się w strategicznym doradztwie na rynku nieruchomości. Firma rozpoczęła współpracę z Ryszardem Kulczykiem, ekspertem z szerokim doświadczeniem nie tylko w branży real estate, ale także w obszarze finansowym. Ryszard Kulczyk od wielu lat związany jest z rynkiem nieruchomości oraz branżą finansową.
Ryszard Kulczyk objął stanowisko Business Development Partnera i będzie odpowiedzialny za rozwój firmy w zakresie projektów kapitałowych oraz gruntów i projektów inwestycyjnych.

„Ogromnie cieszy mnie fakt, że do naszego zespołu dołącza Ryszard, osoba z ugruntowaną wiedzą i doświadczeniem, a także energią do działania, która jest spójna z immo lab. Nieustannie stawiamy na dynamiczny rozwój, a celem nadrzędnym naszych działań jest zapewnianie klientom wszechstronnego wsparcia w prowadzonych przez nas projektach. Budujemy zespół w oparciu o kompetencje, a Ryszard będzie jego mocnym filarem. Witamy go na pokładzie”. – komentuje Daniel Puchalski, Partner Zarządzający i Współzałożyciel immo lab.

„Praca w dynamicznym, nowoczesnym środowisku jakim jest immo lab, daje mi ogromną satysfakcję. Jest to zespół z ogromnym potencjałem i jestem przekonany, że będzie miał duży wpływ na rynek nieruchomości komercyjnych. W obecnej sytuacji makroekonomicznej ten sektor jest nieprzewidywalny, a klientom potrzebne jest doradztwo na najwyższym poziomie, ale jednocześnie z nieszablonowym podejściem. Taki standard prezentuje immo lab, dlatego też z największą przyjemnością dołączam do agencji”. – mówi Ryszard Kulczyk, Business Development Partner, immo lab.

Źródło: immo lab.