rynek nieruchomości na wynajem

Firma GetResponse na swoją nową siedzibę wybrała biurową nieruchomość komercyjną Neon w Gdańsku

Alchemia, Gdańsk, mat. Torus
Firma GetResponse na swoją nową siedzibę wybrała biurową nieruchomość komercyjną Neon w Gdańsku.

Najemca to światowy lider oprogramowania do marketingu online. Spółka wynajęła ponad 3 tys. m kw. brutto nowoczesnej powierzchni biurowej. Siedziba nowego najemcy będzie zlokalizowana na 9. piętrze budynku, którego deweloperem jest firma Torus. Umowa z obecnym właścicielem biurowca, DWS, podpisana została na okres 5 lat.
Otwarcie nowej siedziby zostało planowane na listopad 2022 r.

Wybraliśmy biurowiec Neon z kilku powodówmówi Szymon Grabowski, właściciel i prezes GetResponse.Przede wszystkim, to nowoczesny budynek, umożliwiający aranżację przestrzeni dokładnie według naszych wytycznych. Nie bez znaczenia jest też jego lokalizacja – biurowiec mieści się w znakomicie skomunikowanym punkcie Trójmiasta, dzięki czemu łatwo dojechać do niego zarówno samochodem, transportem publicznym, jak i rowerem. Wartością dodaną jest przepiękny widok na Bałtyk i dużą część Gdańska dodaje.

Biurowiec Neon, wchodzący w skład kompleksu Alchemia, należy do DWS – globalnego zarządcy inwestycyjnego działającego w imieniu jednego ze swoich funduszy nieruchomościowych. Budynek posiada ponad 35 tys. m kw. powierzchni najmu.
Proces komercjalizacji obsługiwał deweloper budynku, firma Torus, która odpowiada również za wykonanie aranżacji nowego biura GetResponse.

– GetResponse to nie tylko znana marka, to historia wielkiego sukcesu lokalnej firmy, która potrafiła wejść ze swoimi rozwiązaniami na rynek międzynarodowy. Cieszymy się, że tak renomowany najemca, poszukujący najwyższych standardów we wszystkich aspektach swojej działalności, wybrał wybudowany przez nas biurowiec – mówi Sławomir Gajewski, prezes spółki Torus.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora