rynek nieruchomości na wynajem

Firma Chilliflex wprowadzi się do krakowskiej nieruchomości komercyjnej Ghelamco


Firma Chilliflex wprowadzi się do krakowskiej nieruchomości komercyjnej Ghelamco.

Ghelamco pozyskało dużego najemcę dla swojej najnowszej inwestycji w Krakowie – biurowca KREO, który powstał przy ulicy Wadowickiej. Chilliflex, operator biur coworkingowych i serwisowanych, wynajął w nim blisko 5700 mkw. powierzchni biurowej. To jedna z większych umów najmu na krakowskim rynku biurowym w tym roku.
Wiosną przyszłego roku na 1 i 2 piętrze biurowca KREO swoje biura serwisowane i coworkingowe otworzy znany polski operator – firma Chillflex. Umowa najmu z Ghelamco, inwestorem i właścicielem obiektu, podpisana została na okres 10-ciu lat.

KREO, będący jednym z największych i najnowocześniejszych budynków biurowych w Krakowie, zapewnia optymalne środowisko pracy dla wymagających najemców. Gratuluję firmie Chilliflex wyboru powierzchni w naszym krakowskim projekcie, który gwarantuje najwyższy komfort dzięki wykorzystaniu inteligentnych i zrównoważonych rozwiązań zgodnych z wymogami ESG, a także atrakcyjną i bardzo rozwojową lokalizację – mówi Jarosław Zagórski, dyrektor zarządzający Ghelamco Poland.

Z pełnym przekonaniem wybraliśmy na naszą trzecią lokalizację w Krakowie budynek KREO. Jesteśmy pewni, że w połączeniu z jakością, elastycznością i różnorodnością oferty i standardami Chiliflex oraz wszystkimi atutami i udogodnieniami budynku wspólnie z Ghelamco stworzymy jedną z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji biurowych w Krakowie. Już niebawem 950 stanowisk pracy, zielony taras, komfortowy chillout z kominkiem, biblioteką, liczne sale konferencyjne, nap roomy i profesjonalny serwis będzie dostępny dla nowych Klientów – mówi Robert Jarząbek , Prezes Zarządu i Właściciel Chilliflex.

W transakcji doradzała firma Cushman & Wakefield.
Źródło: Ghelamco.

nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora