Z życia spółek

Firma CA Immo Poland z dobrymi wynikami w pierwszej połowie 2021 roku

ben-rosett-10614-unsplash
CA Immo Poland ma za sobą dobre pierwsze półrocze br. W ciągu pierwszych sześciu miesięcy 2021 roku CA Immo sfinalizowało 14 transakcji najmu w projektach biurowych w Warszawie.

Łącznie w okresie pierwszych 6 miesięcy tego roku firma CA Immo Poland wynajęła niemal 9000 mkw. nowoczesnej powierzchni komercyjnej. Średni wskaźnik najmu w warszawskich nieruchomościach CA Immo kształtuje się obecnie na poziomie ok. 90,5 %. Największą transakcją, jaką w ostatnim czasie  sfinalizowała firma CA Immo, dotyczyła przedłużenia umowy najmu przez firmę z branży FinTech w biurowcu Sienna Center. Najemca zdecydował się pozostać w obiekcie przez kolejne 5 lat, wynajmując przy tym niemal 3000 mkw. powierzchni.
Warszawa to jeden z głównych rynków CA Immo, na którym firma jest obecna od 2001 roku.

„Pierwsze półrocze 2021 roku zamykamy odnotowując stabilne wyniki z działalności operacyjnej. Biorąc pod uwagę utrzymujący się na rynku stan spowolnienia i niepewności co do potencjalnego wpływu pracy zdalnej i nowych wariantów wirusa, osiągnęliśmy dobre wyniki wynajmu. Rezultaty te wskazują również, że praca zdalna, jak dotychczas, nie zmieniła radykalnie zapotrzebowania na biura, które dla większości firm pozostają centralnym miejscem pracy, komunikacji oraz wymiany wiedzy i doświadczenia. W CA Immo konsekwentnie koncentrujemy się na pozyskiwaniu najwyższej jakości nieruchomości biurowych, zarządzaniu nimi oraz na utrzymywaniu partnerskich relacji z naszymi najemcami, co w tych niepewnych ekonomicznie czasach jest szczególnie ważne” – powiedział Andrzej Mikołajczyk, Managing Director w CA Immo Poland.