rynek nieruchomości na wynajem

Firma Avenga w gronie najemców biurowej nieruchomości inwestycyjnej Infinity we Wrocławiu

Infinity_zdjęcie 1
Firma Avenga w gronie najemców biurowej nieruchomości inwestycyjnej Infinity we Wrocławiu.

Nieruchomość inwestycyjna Infinity jest siedmiokondygnacyjnym budynkiem biurowym klasy A, który oferuje m.in. 18 727 mkw. powierzchni biurowej, 1 561 mkw. powierzchni handlowo-usługowej oraz trzypoziomowy podziemny garaż z 311 miejscami parkingowymi. Projekt architektoniczny Infinity przygotowała pracownia AD Studio, jego generalnym wykonawcą była firma Eiffage Polska Budownictwo, a za komercjalizację odpowiada JLL.

Firma Avenga, globalny dostawca usług IT i inżynierii oprogramowania, został nowym najemcą wrocławskiego biurowca Infinity. Biuro Avenga będzie mieściło się na ponad 700 mkw. nowoczesnej przestrzeni, umiejscowionej na 6. piętrze budynku. Firma zainauguruje swoją działalność w Infinity w II kwartale 2024 roku.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że kolejna firma reprezentująca sektor nowoczesnych technologii dołączyła do grona najemców Infinity. Doskonała lokalizacja w ścisłym centrum Wrocławia, dogodne i szybkie połączenia różnymi środkami transportu, najwyższa jakość przestrzeni i dbałość o aspekty związane z ESG, to elementy na które szczególną uwagę zwracają dynamicznie rozwijające się organizacje z sektora IT. Infinity perfekcyjnie odpowiada na te potrzeby i oferuje nowoczesne środowisko pracy. Jestem przekonany, że zespół Avenga doskonale odnajdzie się w przestrzeniach naszego budynku i w komfortowych warunkach będzie mógł rozwijać ofertę biznesową firmy – powiedział Mariusz Frąckiewicz, Dyrektor Krajowy Avestus Real Estate w Polsce.

Nowe biuro Avenga zostanie zaaranżowane na ponad 700 mkw. powierzchni umiejscowionej na 6. piętrze Infinity. W procesie negocjacji najemcy doradzała firma Colliers Poland, a wynajmującego reprezentowała firma JLL. Przekazanie przestrzeni biurowych nastąpi w II kwartale 2024 roku.

W Avenga przywiązujemy dużą wagę do przestrzeni w jakiej pracujemy, spotykamy się i szkolimy. Zależy nam na tym, żeby każdy nasz pracownik i współpracownik z przyjemnością przychodził do naszego biura nawet wtedy, gdy na co dzień pracuje zdalnie. Potrzebujemy nowoczesnej przestrzeni, którą możemy indywidualnie kształtować pod kątem potrzeb i upodobań korzystających z biura osób. Biurowiec Infinity uznaliśmy za optymalny, jeśli chodzi o nasze oczekiwania związane z atmosferą, komfortem i bezpieczeństwem pracy – skomentowała Anna Szyperek, Co-Managing Director Avenga w Polsce.

mat.pras.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora