Informacje dnia

Ekspansja DS Engineering we wrocławskim biurowcu Zita

Promenady Business Park_Zita

Firma inżynieryjna DS Engineering zdecydowała się powiększyć dotychczas zajmowaną powierzchnię w biurowcu Zita o około 200 m kw. Po ekspansji biuro firmy liczyć będzie 500 m kw. W procesie najmu eksperci Knight Frank, podobnie jak przy pierwszej umowie, doradzali najemcy. Właścicielem biurowca jest TRUDO Sp. z o.o.

„Cieszymy się, że lokalizacja biurowca i udogodnienia oferowane przez kompleks Promenady Business Park spotkały się z zadowoleniem najemcy i jego pracowników. Dobór dodatkowej powierzchni to potwierdza, a kolejna transakcja w kompleksie w tym roku pozwala sądzić, że najemcy coraz chętniej decydują się na nowe umowy,” – komentuje Anna Patrzyk-Sperzyńska, Leasing Manager w Knight Frank.

„Nie ma dla nas lepszych wieści niż fakt, że nasi najemcy rosną i chcą dalej rozwijać się w naszych obiektach. Jesteśmy szczęśliwi, że doceniają tworzoną przez nas przestrzeń i że dzięki temu możemy wspólnie budować markę kompleksu Promenady Business Park,” – mówi Krzysztof Hołub, Prezes Zarządu TRUDO Sp. z o.o.

Zita to drugi biurowiec, który powstał w ramach kompleksu Promenady Business Park, zlokalizowanego w bliskiej odległości centrum Wrocławia. To nowoczesny budynek, którego głównymi zaletami są elastycznie zaprojektowane powierzchnie, umożliwiające dowolną aranżację i dostępność zarówno dla najemców poszukujących dużych, jak i mniejszych biur. Biurowiec Zita jest bardzo dobrze zlokalizowany – 2 km od wrocławskiego rynku; w sąsiedztwie ulic Trzebnickiej i Jedności Narodowej, stanowiących główne arterie komunikacyjne miasta. Takie usytuowanie budynku gwarantuje pracownikom łatwy dostęp do komunikacji publicznej – autobusowej, tramwajowej i kolejowej. Zaletą lokalizacji jest także otoczenie, w którym znaleźć można liczne usługi – żłobek, przedszkole, restauracje i sklepy.

mat.pras.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora