Z życia spółek

Dział Leasing Office CPI Property Group nadal wzmacnia swoje struktury

Maciej_Skubiszewski_fot

Dział Leasing Office CPI Property Group nadal wzmacnia swoje struktury.

CPI Property Group (CPIPG), największy właściciel nieruchomości komercyjnych
w Czechach, Berlinie i regionie Europy Środkowo-Wschodniej, rozbudowuje warszawskie struktury działu Leasing Office. Nowym Senior Leasing Managerem został Maciej Skubiszewski.
Ekspert odpowiada za realizację strategii najmu oraz komercjalizację i rekomercjalizację powierzchni w biurowcach z portfolio CPIPG – Central Tower, Concept Tower oraz Chałubińskiego 8 (CH8). Raportuje bezpośrednio do Karola Klina – Head of Leasing Office. Dział odpowiada za wynajem ponad 560 000 m kw. powierzchni  w 24 warszawskich biurowcach (w tym m.in. Warsaw Spire i Warsaw Financial Center) o wartości przekraczającej 1,7 miliarda euro.

Bardzo się cieszę, że do naszego zespołu dołącza specjalista o długoletnim doświadczeniu w wynajmie. Biurowce z portfela CPIPG, którymi zajął się Maciek – Central Tower, Concept Tower oraz CH8 wymagają znajomości specyfiki środowiska pracy, a co za tym idzie – potrzeb, zarówno korporacji, średnich czy mniejszych firm, jak i instytucji państwowych. Najlepszym spektrum kompetencyjnym może na tym polu wykazać się właśnie manager, który przez lata reprezentował profesjonalne firmy, pośredniczące w najmie powierzchni biurowych.” – komentuje Karol Klin, Head of Leasing Office w CPI Property Group Polska.

Źródło: CPI Property Group Polska.