rynek nieruchomości na wynajem

CH Turawa Park w Opolu zdobyło kolejnego najemcę

heidi-sandstrom-466619-unsplash
Wakacje.pl, portal oferujący dostęp do szerokiej gamy wyjazdów turystycznych ponad 100 biur podróży w całym kraju, otworzył nowy salon stacjonarny w CH Turawa Park w Zawadzie koło Opola.

Oficjalna inauguracja nastąpiła w środę 19 grudnia o godz. 9:00.

„Niezwykle nam miło, że portal będący liderem na internetowym rynku usług turystycznych w Polsce zdecydował się otworzyć jedyny stacjonarny salon w Opolu właśnie w CH Turawa Park. To także pierwszy tego typu punkt w naszym Centrum i poszerzenie oferty najemców o kolejną branżę. Marka Wakacje.pl jest rozpoznawalna wśród Klientów i gwarantuje wysoką jakość usług turystycznych, dlatego cieszymy się, że przychodząc do nas na zakupy zyskają oni bezpośredni dostęp do szerokiej oferty wczasów, wycieczek, podróży egzotycznych czy wyjazdów dla dzieci” – mówi Agnieszka Pyzanowicz-Francke, Dyrektor CH Turawa Park.

Nowy salon w CH Turawa Park zajmuje powierzchnię ok. 54 mkw. i mieści się w lokalu obok sklepu odzieżowego C&A. To pierwszy i jedyny stacjonarny punkt sprzedaży Wakacje.pl w Opolu i okolicach. W całym kraju sieć prowadzi już ponad 140 salonów.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora