rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Allcon Osiedla rozpoczyna sprzedaż II etapu inwestycji mieszkaniowej Młyny Gdańskie

08_KMyny_Gdanskie_KOŁO_FITNESS_ALLCON_APARTAMENTY

Allcon Osiedla rozpoczyna sprzedaż II etapu Młynów Gdańskich. Jest to przykład wykorzystania lokalizacji z potencjałem pod inwestycję premium. W czasach niskich stóp procentowych i nieopłacalnych lokat to właśnie luksusowe nieruchomości stają się szansą na zysk. 

W ofercie znajduje się  166 mieszkań oraz 6 lokali usługowych od strony ul. Malczewskiego, w tym 2 przewidziane pod usługi gastronomii – z miejscami postojowymi naziemnymi (9 miejsc zewnętrznych. Konstrukcja umożliwia ewentualne łączenie lokali. Są to mieszkania na sprzedaż w Gdańsku o powierzchni od 25 do 122 m2.

Inspiracją dla inwestycji była sąsiadująca zabudowa, średniowieczny Wielki Młyn w Gdańsku, historyczne młyny nad Potokiem Siedleckim oraz winnica istniejąca w XVI i XVII wieku na tych terenach. Nawiązaniem do historii miejsca jest wyróżniająca architekturę elewacja budynków z użyciem szlachetnych materiałów nawiązujących do najbliższego otoczenia oraz ruchome koło młyńskie wraz z założeniem wodnym na terenie wewnętrznego dziedzińca.
Na osiedlu planowana jest stacja szybkiego ładowania aut elektrycznych. Będą 3 podziemne hale garażowe, komórki lokatorskie, boksy na akcesoria.