rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Zarządzanie nieruchomością handlową ORA Shopping Center w rękach Colliers

ORA Shopping Center
Zarządzanie centrum handlowo-usługowym ORA Shopping Center jest obecnie w rękach Colliers. Kompleks, zlokalizowany w warszawskim Ursusie, przy ulicy Herbu Oksza, składa się z trzech budynków o łącznej powierzchni najmu 6 800 mkw.

Użytkowane od 2021 roku budynki A i B oferują łącznie 3 800 mkw. powierzchni handlowej. Wśród ich najemców znajdują się popularne marki, takie jak: Biedronka, Pepco, Hebe, Castorama Express, SMYK, XLAND, a także lokal gastronomiczny.

Budynek C, o powierzchni ok. 3000 mkw. (GLA), został oddany do użytku w lutym tego roku. Swoje punkty otworzy tu przedszkole marki Edulica, które zajmie lokal na parterze oraz firma z branży medycznej, która wynajęła pierwsze piętro. Obecnie w budynku trwają prace aranżacyjne, a otwarcie dla użytkowników planowane jest na przełom II i III kwartału 2024 roku.

Zeszły rok był okresem dynamicznego rozwoju naszego portfolio nieruchomości handlowych – przejęliśmy w zarządzanie sześć obiektów handlowych w różnych częściach Polski, które łącznie oferują ponad 46 400 mkw. Cieszymy się, że teraz dołącza do niego warszawskie ORA Shopping Center – mówi Agnieszka Krzekotowska, Senior Partnerka, Dział Asset Services, Colliers.Jesteśmy pewni, że nasze doświadczenie i zrozumienie potrzeb lokalnego rynku pozwolą na dalszy rozwój i zwiększanie atrakcyjności ORA Shopping Center zarówno dla najemców, jak i klientów. – dodaje Agnieszka Krzekotowska.

Źródło: Colliers.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora