Informacje dnia

Wyniki centrum handlowego Galeria Wisła

Galeria Wisła, zarządzana przez CREAM, w ciągu pierwszego półrocza 2016 roku osiągnęła blisko +2% wzrost liczby odwiedzających oraz +4% wzrost obrotów osiąganych przez najemców, w porównaniu do roku ubiegłego. W ostatnich trzech miesiącach (sierpień-październik) pozytywna dynamika wyniosła odpowiednio +5% wzrostu liczby odwiedzających i ponad 6% wzrostu obrotów.

– Jest to potwierdzenie silnej pozycji Galerii Wisła na płockim rynku. Liczymy na utrzymanie się tak dobrego trendu także w związku z realizowanymi zmianami, m.in. zmianą lokalizacji oraz rozbudową strefy restauracyjnej.  – informuje Grzegorz Mroczek, Vice President CREAM.

W 2016 roku do grona najemców galerii dołączyli: W.Kruk, Kangur, Jankes, Eurofirany, Ramona, Belladonna, Virgin Mobile oraz Me Like You, zajmując prawie 850 mkw. na obu poziomach.

Otwarta w listopadzie 2008 Galeria Wisła jest pierwszym nowoczesnym centrum handlowo – rozrywkowym regionu płockiego. Klienci galerii mogą wybierać z oferty ponad 120 sklepów i punktów usługowych. Powierzchnia całkowita to 54 000 m² z czego powierzchnia handlowa to blisko 23 000 m². Galeria posiada również 540 miejsc parkingowych.