Informacje dnia

Wieczór Otwarty Victoria Dom – 100 mieszkań gotowych do odbioru jeszcze w tym roku w 6 lokalizacjach Warszawy

Metro Połczyńska1

17 i 18 września klienci Victoria Dom mogą liczyć na wyjątkową okazję – w biurach sprzedaży, otwartych w tych dniach niestandardowo długo, bo do godziny 21.00, będzie można zapoznać się z ofertą 100 mieszkań gotowych do odbioru jeszcze w tym roku oraz z bogatą ofertą mieszkań w 6 dzielnicach Warszawy. Rezerwacja lokalu podczas Wieczoru Otwartego Victoria Dom i podpisanie umowy do 30 września 2020 r. to gwarancja rabatu na mieszkanie nawet do 24 tys. zł.

 Mając świadomość różnorodnych preferencji klientów, Victoria Dom wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy nie chcą czekać na własne „M” zbyt długo, a równocześnie interesuje ich zakup lokalu z rynku pierwotnego. Deweloper, poza swoją standardową szeroką ofertą mieszkań, przeznaczył dodatkowo na tę okoliczność pulę 100 mieszkań w różnych lokalizacjach, które dostępne są praktycznie od ręki. Korzyścią płynącą z rezerwacji mieszkania podczas Wieczoru Otwartego jest nie tylko możliwość wybrania lokalu już gotowego, a co za tym idzie gwarantującego możliwość wprowadzenia się jeszcze w tym roku, ale też niezwykle atrakcyjna cena – podpisanie umowy do 30 września to gwarancja rabatu na mieszkanie nawet do 24 tys. zł! Jak zawsze podczas współpracy z Victoria Dom nabywcy mogą liczyć na profesjonalne wsparcie ekspertów Domu Kredytowego Victoria – kredyty hipoteczne nie mają dla nich tajemnic, a ich priorytetem jest wsparcie klientów w sprawnej obsłudze finansowania wybranej nieruchomości.

 

W naszej ofercie znajdują się mieszkania, które zaspokoją potrzeby różnych odbiorców – od najmniejszych, około trzydziestometrowych, które mogą być atrakcyjne dla młodych ludzi szukających lokalu na start, przez większe dwu-, trzypokojowe ustawne mieszkania, w których przestrzeń dla siebie znajdzie rodzina, po dwupoziomowe lokale pozwalające na wyrafinowaną aranżację i zastosowanie niestandardowych rozwiązań. Dbamy też o to, żeby nasze osiedla powstawały w lokalizacjach, które pozwalają na wygodne życie: dobra komunikacja z centrum miasta, niezbędna infrastruktura w postaci sklepów, szkół, przedszkoli, obiektów gastronomicznych, dostęp do kultury czy terenów pozwalające na uprawianie sportu, to dla nas bardzo istotne elementy. Ważnym elementem naszych lokali są też przynależące do nich balkony lub ogródki – mówi Anna Krystecka, dyrektor marketingu Victoria Dom.

Wśród proponowanych przez dewelopera mieszkań znajdują się między innymi rodzinne mieszkania na osiedlu Viva Garden na Białołęce. Doskonała lokalizacja (okolica świetnie skomunikowana z resztą miasta – tramwaj, autobus, w niedalekiej przyszłości stacja metra Bródno w pobliżu) to niewątpliwy atut tej inwestycji. Przemawia za nią także rozbudowana infrastruktura ułatwiająca codzienne funkcjonowanie – szkoły, przedszkola, placówki medyczne, liczne sklepy, w tym pobliskie CH Factory Annopol, pozwolą na sprawną organizację życia tak rodzinom z dziećmi, jak i młodym ludziom szukającym wygody.

Warta uwagi jest także inwestycja Miasteczko Nova Ochota. To osiedle na warszawskich Włochach, położone 3 minuty od stacji WKD Raków i przystanków autobusowych, dzięki czemu komunikacja z centrum stolicy jest niezwykle sprawna. Atutem tej lokalizacji jest także bogata infrastruktura miejska i atrakcyjne i przyjazne otoczenie. W pobliżu znajdują się Park ze Stawami Cietrzewia, Park Szczęśliwicki, centra handlowe, a dla ceniących naturalną i zdrową żywność targowisko z produktami z lokalnych ekologicznych upraw. Deweloper, podążając za potrzebami przyszłych mieszkańców, zadbał też o tereny do rekreacji – na osiedlu Miasteczko Nova Ochota można skorzystać z kortów tenisowych, a po wyczerpującym meczu odpocząć na skwerku z urokliwą fontanną.

O świadomości różnorodnych potrzeb klientów bez wątpienia świadczy też pula mieszkań 2-poziomowych znajdujących się w ofercie inwestycji Metro Połczyńska. Podczas Wieczoru Otwartego będzie można przekonać się, jak wygodnym rozwiązaniem jest mieszkanie z antresolą i jak wiele możliwości aranżacyjnych stwarza. Samo osiedle zaprojektowano z myślą o osobach ceniących kameralność w nowoczesnym wydaniu. Inwestycja znajduje się w sąsiedztwie Fortu Chrzanów, co nadaje jej historyczny klimat, a zielona okolica zachęca do spacerów. Niewątpliwym atutem jest powstająca w pobliżu stacja metra, co już niebawem skróci dojazd w dowolne miejsce w Warszawie.

mat.pras.