rynek nieruchomości na wynajem

Trwa komercjalizacja biur apartamentowych Solec Residence

11

Trwa komercjalizacja biur w stołecznym wielofunkcyjnym kompleksie apartamentowym Solec Residence. Biuro apartamentowe to unikatowy na polskim rynku produkt. Będący obecnie na ukończeniu Solec Residence na warszawskim Solcu wnosi niespotykaną w Polsce koncepcję pracy oraz prywatnych relacji międzyludzkich i rodzinnych.

Cechy biura apartamentowego komentuje prezes Sawy Apartments Marian Okręglicki: „Czy to biznesmen, czy też jakikolwiek inny decydent z różnych dziedzin aktywności zawodowej – wszystkie te postaci łączy jedna cecha wspólna nie zawsze korzystnie wpływająca na ich życie. Chodzi o to, że więcej czasu spędzają w miejscu aktywności profesjonalnej niż w domu. Nasza najnowsza inwestycja na Solcu rewolucjonizuje postrzeganie spraw zawodowych i prywatnych. To, co przygotowaliśmy dla naszych klientów przewartościowuje spojrzenie na organizację życia”.

Ekskluzywne biura apartamentowe Solca Residence stanowią zaprzeczenie miejsc pracy w wielkich biurowcach. Solec Residence to miejsce zamieszkania i pracy dla osób wymagających dobrej lokalizacji, prestiżu, wycieszenia w pracy, dyskrecji i poufności. Mówi prezes Marian Okręglicki. „Uczyniliśmy wszystko, co jest w mocy inwestora i architektów, aby stworzyć coś, co będzie ekskluzywnym domem, miejscem relaksu i najbardziej kameralnym miejscem pracy z zapewnionym spokojem, komfortem, dyskrecją, obsługą concierge, z klubową atmosferą, po jaką decydenci różnych dziedzin życia wyjeżdżają ze swoich miejsc pracy. Tutaj będzie ona na miejscu. Stworzyliśmy naszym partnerom mały świat ich życia, zarówno prywatnego, jak i profesjonalnego oraz towarzyskiego. Nie ma do tej pory takiego miejsca w naszym kraju”.

Solec Residence jest miejscem, w którym mieszka się i pracuje w tym samym miejscu. Ze swojego apartamentu przechodzi się korytarzem do własnego biura również o charakterze apartamentu. Na spotkania z partnerami nie jeździ się do nastrojowych klubów, gdyż nie ma takiej potrzeby. Idzie się po tę atmosferę, prestiż i dyskrecję kilka metrów dalej do klubowej salki VIP. Swoim gościom można dla relaksu zaproponować salę fitness i siłownię dla zamkniętych grup użytkowników, także ściankę wspinaczkową.

Kilkanaście biur apartamentowych o powierzchniach od 73 m² gwarantuje wszystko, co potrzebne jest do uzgodnień między partnerami. Dyskrecja, poufność, komfort, kameralność, poczucie bezpieczeństwa – tę właśnie koncepcję zastosowano w omawianym przypadku.

Jednym z pierwszych nabywców biura apartamentowego jest Czublun Trębicki Kancelaria Radców Prawnych. Decyzję o zakupie swojej nowej siedziby komentuje Piotr Trębicki, radca prawny i partner spółki: „Na ostatnim etapie wyboru biura w naszej decyzji przeważyły takie czynniki, jak wysmakowanie architektury, eleganckie detale w wykonaniu np. elewacji i wspólnych przestrzeni wewnątrz. Także dbałość o szczegóły inwestycji. W całości widać doświadczenie inwestora. Przy wyborze lokalu biurowego Kancelaria Czublun Trębicki kierowała się także lokalizacją. Obsługując najlepsze firmy polskie i zagraniczne położenie biura w ścisłym centrum Warszawy było naszym priorytetem. Na korzyść Solca Residence przemówiło również nowatorskie podejście i proekologiczna filozofia dewelopera, z którymi Czublun Trębicki w pełni się utożsamia. W Solcu Residence uzyskamy nowoczesną powierzchnię do efektywnej pracy. Wierzymy, że przeniesienie siedziby kancelarii do nowoczesnego kompleksu Solec Residence spotka się pozytywnym odbiorem zarówno wśród obecnych, jak i nowych klientów”.

Biura apartamentowe zaprojektowane zostały z najwyższą elastycznością w konfigurowaniu przestrzeni do pracy. Konstrukcja lokali biurowych umożliwia niemal dowolne ich dzielenie lub łączenie. Infrastruktura techniczna biur stanowi najwyższy poziom światowy. Własny światłowód obiektu pozwoli na każdy rodzaj najnowszej telekomunikacji, czy to naziemnej, czy też satelitarnej.

Solec Residence z jego biurami apartamentowymi to także racjonalna propozycja dla inwestorów zważywszy, iż w Warszawie cena nieruchomości rokrocznie rośnie o ok. 7 proc. Najnowszą inwestycję Sawy Apartments charakteryzuje prezes Marian Okręglicki: „Przy całej unikatowości naszej propozycji biur apartamentowych, ich ekskluzywności, niezwykłej elegancji i najwyższej nowoczesności udało nam się zachować racjonalną cenę metra kwadratowego. Było to dla nas bardzo ważne i dziś mamy satysfakcję, iż udało nam się to osiągnąć. Koszt ok. 12,5-13,5 tys. zł za metr kwadratowy biura stanowi przeciętną stołeczną wartość, natomiast u nas jest to zakup w nieprzeciętnym miejscu o nieporównywalnych warunkach pracy. Cieszymy się, że rynek docenił naszą pionierską inicjatywę i witamy już pierwszych nabywców awangardowych biur apartamentowych”.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora