rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Towarowa Towers i Towarowa Square w Warszawie – nieruchomości inwestycyjne w duchu zrównoważonego rozwoju

maria-ziegler-jJnZg7vBfMs-unsplash

Towarowa Towers i Towarowa Square w Warszawie to nieruchomości inwestycyjne w duchu zrównoważonego rozwoju.

Idea zrównoważonego rozwoju zakłada, że nowe inwestycje powinny przynosić miastu wartość dodaną i współuczestniczyć w jego rozwoju. Asbud od początku swojej działalności w Polsce skupia się na realizacji wielofunkcyjnych projektów, które wtapiają się w architekturę otoczenia. Nieruchomości komercyjne Towarowa Towers i Towarowa Square to prestiżowe inwestycje w trakcie budowy, zlokalizowane w nowym centrum miasta, które wieloaspektowo będą odpowiadały na potrzeby mieszkańców.

Tworząc kolejne projekty mieszkaniowe zależy nam nie tylko na stworzeniu przestrzeni mieszkalnej, ale również miejsca do realizacji pasji, spotkań z przyjaciółmi i chwili wytchnienia w otoczeniu zieleni. Zależy nam również na tym, aby mieszkańcy na wyciągniecie ręki mieli wszystko co wpływa na komfort życia codziennego. Dlatego też w naszych realizacjach nie brakuje miejsca na lokale usługowe takie jak restauracje, sklepy czy punkty usługowe– mówi Imad Filip Zein, Dyrektor Sprzedaży Asbud.

Kompleks Asbud, który jest budowany na warszawskiej Woli, składa się z dwóch wieżowców z apartamentami – Towarowa Towers, a jej uzupełnieniem są 3 kameralne budynki apartamentowe – Towarowa Square. Pomiędzy inwestycjami zaplanowano otwartą, zieloną przestrzeń z oczkiem wodnym i miejscem do relaksu. Inwestycja Towarowa Towers zostanie ukończona w 3 kwartale 2024, zaś Towarowa Square w ostatnim kwartale 2024 roku.

 

Źródło: Grupa ASBUD.