Informacje dnia

Targi SCF CEE 2020 zakończone sukcesem dla ROS Retail Outlet Shopping

SCF 2020 ROS
Za nami forum SCF CEE 2020, podczas którego szereg nowych projektów i planów zaprezentował ROS Retail Outlet Shopping. W ciągu 2 dni targowych stoisko odwiedziło ponad 50 gości – obecnych i przyszłych partnerów biznesowych.

Najważniejsze wyzwanie, przed którym stoi rynek retail w 2020 roku to łagodzenie skutków Covid-19, wzrost sprzedaży on-line, nie bez echa przechodzi też pełne ograniczenie handlu w niedziele. Podczas tegorocznych spotkań targowych Shopping Center Forum CEE rozmawiano nie tylko o trudnościach, z którymi musi zmierzyć się branża.
Jak podkreśla Mireia Rodriguez Burguera, Head of Leasing ROS Retail Outlet Shopping – Zainteresowanie formatem outletowym w Polsce zauważalnie wzrosło. Ilość spotkań i rozmów jakie prowadziliśmy podczas Shopping Center Forum w Warszawie pokazało, że ten obszar ma przed sobą jeszcze duży potencjał na rozwój, co nas bardzo cieszy i potwierdza, że strategia wzmocnienia obecności ROS w Polsce jest jak najbardziej słuszna.

W tegorocznym spotkaniu branżowym wzięło udział ponad 900 osób. To z pewnością imponujący wynik, szczególnie w czasach pandemii i obowiązującego rygoru sanitarnego. Stoiska wystawców cieszyły się dużym zainteresowaniem, to właśnie w ich zaciszu toczyło się wiele rozmów i spotkań.

Źródło: ROS Retail Outlet Shopping.