Informacje dnia

State Street wynajęło cały krakowski biurowiec

big_night_editedBiurowiec .big w Krakowie to inwestycja zrealizowana przez przez Ghelamco Poland.– Nowoczesny budynek został w całości wynajęty przez jedną firmę.

Cały krakowski biurowiec wynajął lider wśród dostawców finansowych, amerykańska firma State Street. W sumie rynkowy gigant wynajął ok. 9 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni. Strony podpisały umowę na okres 10 lat. W transakcji uczestniczyła również firma doradcza Cushman & Wakefield.

Decyzja o otwarciu kolejnego biura w Krakowie podkreśla nasze przywiązanie do Polski i świadczy o dostępności wielu utalentowanych i zdolnych pracowników. To prawdziwy krok milowy w zakresie zwiększenia naszej obecności na rynku lokalnym, dający nam możliwość rozwoju i rozszerzenia wachlarza usług do tej pory oferowanych w Polsce. Planujemy stworzenie miejsc pracy zarówno dla doświadczonych w sektorze finansowym profesjonalistów, jak i dla absolwentów lokalnych wyższych uczelni” – powiedział Scott Newman, Dyrektor Zarządzający i Członek Zarządu State Street Bank International GmbH, Oddział w Polsce.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora