rynek nieruchomości na wynajem

Stacjonarne powierzchnie biurowe na powrót przyciągają firmy

alex-knight-309862-unsplash
Twarde dane dobitnie pokazują, że aktywnych gości biur w Olivii jest dokładnie 10 314. Analizy prowadzone dzięki aplikacji oferującej szereg udogodnień potwierdzają trend rosnącej popularności pracy z biura.

Aplikacja MyOlivia służy pracownikom firm z Olivia Centre do komfortowego korzystania z udogodnień wszystkich obiektów. Z początkiem sierpnia liczba aktywnych użytkowników przekroczyła 10 tyś, co obrazuje, że znaczna część pracowników korzysta z biur. Analiza ruchu pokazuje, że często korzystają oni z darmowych biletów na taras widokowy, do ogrodu egzotycznego czy też, aby zarezerwować miejsce parkingowe lub sprawdzić menu działających w Olivii restauracji. Są to zatem aktywni pracownicy na co dzień przebywający w Olivii.

 

Pomimo powszechnych w pierwszych miesiącach pandemii opinii, że czas biur się skończył, widzimy po dwóch latach, że były one chybione. Oczywiście, zmieniła się formuła pracy, popularna stała się praca hybrydowa, ale najczęściej jako jedna z opcji – w wybrane dni miesiąca czy tygodnia. Biuro nadal pozostaje centrum pracy usługowej i podstawowym instrumentem budowania zespołu. Także jeśli chodzi o pracę kreatywną – nic nie zastąpi bezpośredniego spotkania z drugim człowiekiem. – mówi Bogusław Wieczorek, pełnomocnik zarządu Olivia Centre. Obserwowaliśmy to bardzo dokładnie w ostatnich miesiącach, a teraz możemy zaprezentować twarde dane oparte o statystyki naszej aplikacji przeznaczonej dla Rezydentów Olivii.

materiał prasowy


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora