rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Skomercjalizują biurowiec Cu Office we Wrocławiu

Cu Office

Colliers International został wyłącznym agentem komercjalizującym kompleks biurowy Cu Office. Właścicielem dwóch powstających biurowców o łącznej powierzchni 23,5 tys. mkw. są REINO Deweloperski FIZ, zarządzany przez REINO Partners, i Grupa Buma.

Cu Office powstaje w samym centrum Zachodniego Obszaru Biznesu we Wrocławiu
(ul. Jaworska 11–13). Kompleks będzie składał się z dwóch ośmiopiętrowych budynków biurowych o najwyższym standardzie. Budynek A, którego budowa ruszyła w maju tego roku, zaoferuje najemcom blisko 13 tys. mkw. powierzchni biurowej i zostanie oddany do użytku w IV kwartale 2018 r. Budowa budynku B o powierzchni ponad 10 tys. mkw. rozpocznie się w ciągu 12 miesięcy od uruchomienia fazy A i potrwa do 2019 roku.

Atutem Cu Office będzie doskonała lokalizacja blisko głównych ulic miasta (Legnickiej i Strzegomskiej) oraz łatwy dostęp do komunikacji miejskiej. W pobliżu budynków znajdują się przystanki 11 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych, a także stacja PKP Mikołajów, z której w kilka minut można dojechać do Dworca Głównego. Ponadto do dyspozycji najemców Cu Office będzie ponad 500 miejsc parkingowych i blisko 130 stanowisk dla rowerów.

Kompleks Cu Office powstaje zgodnie z wymaganiami certyfikacji BREEAM, co umożliwia mu ubieganie się o certyfikat na poziomie minimum Very Good. Obiekt został zaprojektowany przez Medusa Group.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora