rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Scallier z nową nieruchomością komercyjną w Rumunii

Mosnita_Scallier
Scallier z nową nieruchomością komercyjną w Rumunii.

Park handlowy w Mosnita, miejscowości położonej w bliskiej odległości od dużego ośrodka miejskiego – Timisoary, został otwarty dla klientów 16 listopada. Obiekt o powierzchni 8 500 mkw. jest niemal w całości wynajęty.
Wszystkie parki handlowe realizowane przez Scallier w Rumunii certyfikowane są w międzynarodowym systemie certyfikacji BREEAM.

„DM Drogerie, TEDi, Fressnapf, Sportisimo, Numero Uno, Animax, Xpress to sieciowi najemcy, którzy posiadają swoje sklepy w nowym obiekcie. Wśród najemców są także sklepy z artykułami wyposażenia wnętrz, a także klub fitness dynamicznie rozwijającej się sieci Stay Fit. Atrakcyjność lokalizacji dopełniają kantor, apteka, kawiarnia i lokalna restauracja. Tuż obok obiektu znajdują się sklepy spożywcze sieci Lidl oraz Penny Market. Łącznie to kilkanaście tysięcy metrów kwadratowych handlu. Gwarantuje to stworzenie tradycyjnie handlowej lokalizacji, która na długie lata zagości w świadomości lokalnych mieszkańców i stanowić będzie miejsce robienia zakupów i spędzania czasu dla wszystkich grup wiekowych” – podkreśla Wojciech Jurga, Partner Zarządzający w Scallier odpowiedzialny za rozwój firmy na rumuńskim rynku.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora