rynek nieruchomości na wynajem

SAVILLS: Firmy technologiczne wybierają nieruchomość komercyjną Grzybowska Park w Warszawie

Grzybowska Park_01
SAVILLS: Firmy technologiczne wybierają nieruchomość komercyjną Grzybowska Park w Warszawie.

Nieruchomość komercyjna Grzybowska Park to butikowy biurowiec, zlokalizowany przy ul. Grzybowskiej 5a w Warszawie. Budynek oferuje blisko 10 500 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej z własną zieloną strefą wypoczynku oraz reprezentacyjną recepcją.

Dwie firmy z branży nowych technologii zdecydowały się wybrać na swoją siedzibę biurowiec Grzybowska Park w Warszawie. W transakcjach najmu wynajęte zostało w sumie blisko 1300 m kw. powierzchni. Właściciela nieruchomości wspierała firma Savills, która pełni rolę wyłącznego doradcy ds. wynajmu powierzchni biurowej w Grzybowska Park.

Firma CodiLime z branży inżynierii oprogramowania wynajęła ok. 625 m kw. powierzchni biurowej. Z kolei firma Safesqr, która specjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach z dziedziny cyberbezpieczeństwa, wynajęła w Grzybowska Park 655 m kw. powierzchni i przeniesie tam swoje warszawskie biuro we wrześniu br.

„Bardzo się cieszę, że firmy z branży nowych technologii wybierają Grzybowska Park na swoje nowe biuro. Ten butikowy biurowiec oferuje nie tylko nowoczesne biura w centrum miasta, ale także w otoczeniu zieleni, która jak potwierdzają badania stymuluje kreatywność i produktywność pracowników. Przyległy do budynku park to nie tylko drzewa i rośliny, ale również miejsce, gdzie nasi najemcy mogą szukać inspiracji oraz innowacyjnych rozwiązań biznesowych a także znaleźć chwilę wytchnienia. Hasło Find Your Balance to dla nas nie tylko slogan, ale także idea, którą staramy się promować wśród najemców” – mówi Lidia Malec, dyrektor w dziale powierzchni biurowych, reprezentacja właściciela, Savills.

Źródło: Savills.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora