rynek nieruchomości na wynajem

Rozwój nieruchomości komercyjnych: kolejne lokale Galerii Katowickiej w nowej odsłonie

Galeria-Katowicka-02.04.2019-1739
Spółka Reesco Retail, należąca do Grupy Reesco, specjalizująca się w budowaniu i przebudowywaniu powierzchni handlowych, wykonała prace adaptacyjne dla trzech lokali mieszczących się w Galerii Katowickiej. Modernizacja łącznej powierzchni 1600m2 została zrealizowana na zlecenie właściciela Galerii Katowickiej, który reprezentowany jest przez Savills Investment Management.

Galeria Katowicka to jeden z najważniejszych obiektów handlowych w aglomeracji śląskiej, a jej powierzchnie stały się nowym wyznacznikiem mody w stolicy tego regionu. Obiekt składa się aż z 7 poziomów, a prócz dużej ilości sklepów, znalazły się również doskonałe punkty gastronomiczne oraz kino i strefa coworkingowa.

Przygotowanie powierzchni dla nowych najemców Galerii Katowickiej to nie tylko duże wyzwanie. Świadomość tego, że mamy realny wpływ na tworzenie nowoczesnych przestrzeni handlowych daje ogromną satysfakcję. Biorąc pod uwagę lokalizację oraz różnorodność funkcji, jakie pełni Galeria Katowicka, realizacja prac modernizacyjnych lokali dla nowych użytkowników musiała spełnić najwyższe standardy budowlane. Cieszymy się, że po raz kolejny zostaliśmy obdarzeni zaufaniem Savills Investment Management, firmy będącej globalnym menedżerem inwestycyjnym i posiadającej w swoim portfolio prestiżowe projekty we wszystkich kluczowych sektorach rynku nieruchomości komercyjnych – mówi Lucyna Śliż, Członek Zarządu, Reesco Retail.

mat.prasowy


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora