rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Rozpoczęła się budowa III etapu inwestycji od Develii – osiedla Via Flora w Gdańsku

Bez tytułuRozpoczęła się budowa III etapu inwestycji od Develii, czyli osiedla Via Flora w Gdańsku.

Develia rozpoczęła budowę 85 mieszkań w III etapie inwestycji Via Flora zlokalizowanej w zielonej dzielnicy Gdańska – Chełmie. W jego ramach powstaną dwa budynki o eleganckiej, ponadczasowej architekturze. Generalnym wykonawcą jest Develia Construction.
W ramach III etapu osiedla Via Flora w Gdańsku powstaną dwa 4-piętrowe budynki, w których znajdzie się 85 mieszkań o powierzchni od 30 do 75 mkw.
W ofercie osiedla dostępnych jest jeszcze 76 mieszkań w cenach zaczynających się od 11 099 zł za mkw. Przyszli właściciele będą mogli odebrać klucze do swoich mieszkań w IV kwartale 2025 r.

– Via Flora wpisuje się w naszą wizję nowoczesnego, przyjaznego mieszkańcom osiedla. Wyróżnia się elegancką architekturą i atrakcyjnym projektem części wspólnych. Jego niewątpliwymi atutami są też lokalizacja, będąca kompromisem między zieloną okolicą i dobrą komunikacją z innymi częściami miasta, oraz widoki na zieleń z okien większości mieszkań dzięki urozmaiconej rzeźbie terenu. Wierzymy, że wszystkie walory projektu sprawią, że Via Flora będzie idealnym miejscem do życia – mówi Dominika Skiba, dyrektor regionalny ds. przygotowania i realizacji inwestycji w Develii.

Źródło: Develia.