rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Rośnie Leśny Dom Seniora

Lesny Dom Seniora_wizualizacja_1SPA, komfortowy wypoczynek i pełną opiekę zaoferuje Leśny Dom Seniora. Ośrodek powstaje w Piastowie w województwie kujawsko-pomorskim.

W Leśnym Domu Seniora powstaną w sumie 94 miejsca dla osób starszych, które zamieszkają w apartamentach jedno-, dwu- i trzypokojowych. Każde mieszkanie posiada balkon oraz niezależną łazienkę.

– Niezależnie od wieku i stanu zdrowia Leśny Dom Seniora zagwarantuje profesjonalną opiekę medyczną, bezpieczeństwo oraz aktywności wzbogacające życie. Wszystko dostępne w cenie pobytu, bez ograniczeń i bez zmartwień – zgodnie z ideą all inclusive. To w Polsce zupełnie nowy rodzaj ośrodka dla osób starszych – mówi Katarzyna Wiśniewska, dyrektor Leśnego Domu Seniora w Piastowie.

Seniorzy znajdą tutaj:

  • kompleksową opiekę medyczną (opieka lekarska, pielęgniarska, rehabilitacyjna),
  • liczne możliwości rehabilitacji oraz rekreacji w otoczeniu przyrody,
  • bogaty program aktywności, imprezy kulturalne, wycieczki.

W Leśnym Domu Seniora całodobowo będzie dyżurował personel pielęgniarski. Mieszkańcy będą mieli także dostęp do lekarzy rodzinnych oraz specjalistów. Kompleksowe usługi obejmują dodatkowo: indywidualnie dobrane zabiegi rehabilitacyjne, luksusowe SPA, basen flotacyjny (tylko 3 w Polsce), a także bogaty program aktywności, wśród nich: imprezy kulturalne, wyjazdy do kina, kilkudniowe wycieczki, uprawianie ogródka czy wędkarstwo.

Inwestycja zapewni dodatkowe usługi, które podniosą komfort życia mieszkańców, w tym m.in. codziennie sprzątanie pokoi, zakupy, pranie, dowozy do miasta, fryzjera i kosmetyczkę. Do dyspozycji będzie także concierge, osobisty asystent i doradca.

W Leśnym Domu Seniora możliwy jest pobyt stały lub czasowy, np. rehabilitacyjny lub wypoczynkowy.Otwarcie ośrodka zaplanowane jest na wiosnę 2017 r., ale rezerwacje już trwają.

Piastowo położone jest w województwie kujawsko-pomorskim, ok. 10 km od Biskupina, 40 km od Gniezna, 40 km od Inowrocławia i ok. 50 km od Bydgoszczy.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora