rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Resi Capital S.A. z finansowaniem na realizację nieruchomości inwestycyjnej

jhon-jim-5BIbTwXbTWk-unsplash

Resi Capital S.A. z finansowaniem na realizację nieruchomości inwestycyjnej. 

Resi Capital S.A., spółka należąca do grupy kapitałowej Cavatina Group S.A.,  pozyskała finansowanie w wysokości 43 mln euro na dalszą realizację projektów premium. Są to nieruchomości inwestycyjne: Quorum i Global Apartments. Finansowanie spółka pozyskała od międzynarodowego funduszu inwestycyjnego Regera Sarl z Grupy Fidera. Onyx Asset Management będzie pełnił rolę agenta pożyczki (LOAN AGENT i LOAN ARRANGER).

„Zaangażowanie funduszu inwestycyjnego Fidera w dalsze finansowanie naszych flagowych projektów potwierdza dobrą ocenę działalności Grupy Kapitałowej Resi Capital na polskim rynku mieszkaniowym przez międzynarodowe środowisko rynku kapitałowego, inwestorów i finansistów,” 

mówi Mirosława Płużek, Prezes Zarządu w Resi Capital S.A.

„Oferowane przez nas mieszkania zdecydowanie trafiają w gusta nabywców i cieszą się zainteresowaniem zarówno osób poszukujących mieszkania na własne potrzeby, jak również osób traktujących zakup mieszkania w naszych projektach jako dobrą lokatę kapitału. W wyborze lokalizacji i projektowaniu inwestycji nie idziemy na kompromisy chcąc w jak największym stopniu uzupełnić tkankę miejską o potrzebne funkcje i stworzyć komfortowe, przyjazne środowisko do życia. To podejście przekłada się na dobre wyniki sprzedażowe,” 

dodaje Bartłomiej Wentlandt, Wiceprezes Zarządu Resi Capital S.A.

„Regera oraz fundusze z grupy kapitałowej aktywnie działają na polskim rynku nieruchomości, czego dowodem jest zaangażowanie finansowe w projekty Quorum i Global Apartments,”

mówi Wojciech Barański, wspólnik kancelarii DMS, pełnomocnik Regery w Polsce.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora