rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Panattoni z kolejną realizacją nieruchomości komercyjnej na Pomorzu

3b64b30d6c3437fb1fae13a90aa37c1bDeweloper Panattoni z kolejną realizacją nieruchomości komercyjnej na Pomorzu.

Deweloper Panattoni ruszył z budową w ramach projektu komercyjnego Panattoni Park Tricity East III. Inwestycja po ukończeniu osiągnie 44 300 m kw., z czego 33 600 m kw. jest już wynajęte. Park charakteryzuje się doskonałą lokalizacją blisko Portu Gdańskiego – drugiego co do wielkości na Bałtyku – który w ubiegłym roku zanotował kolejny historycznie najwyższy wolumen przeładunków.

– „Region Trójmiasta jest największym ośrodkiem portowym i jednym z najbardziej rozwiniętych gospodarczo regionów w kraju, ma też dostęp do dwóch ważnych korytarzy transportowych: do krajów bałtyckich oraz łączącego Skandynawię z Europą Południową. Aby sprostać ogromnemu potencjałowi tej lokalizacji konieczny był błyskawiczny wzrost zasobów nieruchomości przemysłowych, który obserwujemy w ostatnich latach. Panattoni ma w tym ogromny udział, przyczyniając się do dalszego rozwoju regionu, przyciągania międzynarodowego biznesu i tworzenia miejsc pracy” – mówi Martyna Sochaczewska, Leasing Director w Panattoni.

Nieruchomość komercyjna Panattoni Park Tricity East III będzie wyposażona w szereg zrównoważonych rozwiązań. Deweloper m.in. wzmocni dach pod instalację paneli fotowoltaicznych, a także zastosuje technologie ograniczające zużycie wody i energii.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora