rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Panattoni buduje nową miejską nieruchomość inwestycyjną w Poznaniu

e93af8b070064e8743dde126ea532b88

Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, postawi nowy obiekt o powierzchni 12 000 m kw. Nieruchomość komercyjna powstaje w Poznaniu.

W ramach segmentu City Logistics, Panattoni wybudował już ok. 370 000 m kw. w 22 lokalizacjach. Zaledwie 7 km od centrum Poznania deweloper zakupił grunt i planuje inwestycję drugiego miejskiego parku w stolicy Wielkopolski – City Logistics Park Poznań II. Miejskie położenie obiektu gwarantuje doskonały dostęp do całej infrastruktury Poznania, takiej jak autobusy, tramwaje ścieżki rowerowe, czy dworzec kolejowy.

-„Kolejna inwestycja miejska w Poznaniu to szansa dla tych firm, którym zależy na jak najszybszym dotarciu do klienta końcowego w mieście. Położenie niedaleko autostrady A2 oraz dróg ekspresowych S5 i S11 daje możliwość rozwoju lokalnym przedsiębiorstwom, które uzyskają bardzo dobre połączenie z większością krajowych i zagranicznych rynków. Układ budynku umożliwia lokalizację modułu biurowo-socjalnego po jednej stronie hali, a bramę z poziomu „0” oraz doki po drugiej stronie. O nowoczesności parku świadczy również możliwość wynajęcia minimalnych modułów wielkości ok. 2000 m kw. Wszystko to sprawia, że City Logistics Park Poznań II to kluczowa inwestycja dla regionu i kolejne miejsca pracy.” – mówi Katarzyna Kujawiak, Development Director z Panattoni.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora