Informacje dnia

Otwarcie największego w Polsce sklepu Sinsay w Galerii Metropolia w Gdańsku Wrzeszczu


Galeria Metropolia już po raz czwarty w tym roku zaskakuje kolejnym nowym najemcą.
Na początku roku świętowaliśmy otwarcie jednej z największych w Trójmieście kręgielni – Centrum U7, pod koniec maja swoje otwarcie miał sklep Bike Moto Center, natomiast pod koniec czerwca Kinguin Esport Lounge.

Nadszedł czas na sklep, który znacznie wzmocni ofertę modową Galerii Metropolia. Będzie to Sinsay należący do firmy LPP.

Sinsay to marka, która od 2013 roku serwuje najnowsze trendy w najlepszych cenach. Poza modą dla nastolatek, która pozostaje w ich DNA, oferują ubrania i dodatki dla kobiet oraz mężczyzn, a także odzież dla dzieci pod szyldem Fox & Bunny. Całość uzupełniają akcesoria i elementy wyposażenia wnętrz z linii Home, która przypieczętowała  ich status, jako prężnie działającej marki lifestyle’owej.

Sinsay zajmie powierzchnię 2 tyś. mkw. i zlokalizowany będzie na pierwszym piętrze Galerii Metropolia, w sąsiedztwie sklepu KiK Textil.

Klientów oprócz ogromnej powierzchni sklepu z pewnością zaskoczy także nowoczesny  design i bogate wyposażenie salonu.
Na tak dużej powierzchni odwiedzający znajdą mocno wyeksponowane modowe kolekcje. Dodatkowo komfort robienia zakupów podniesie duża  liczba przymierzalni.

Otwarcie sklepu Sinsay w Galerii Metropolia zaplanowane jest na wrzesień 2020 r.

mat.pras.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora