Informacje dnia

Otwarcie jedynej w Polsce profesjonalnej Gamingowej Areny – Kinguin Esports Lounge w Galerii Metropolia

3
Otwarcie jedynej w Polsce profesjonalnej Gamingowej Areny – Kinguin Esports Lounge  w Galerii Metropolia w Gdańsku Wrzeszczu. W dniu 26 czerwca w Galerii Metropolia odbyło się wielkie otwarcie Kinguin Esport Lounge, czyli świątyni dla graczy i esportowców, miejsca jakiego w Polsce jeszcze nie było.

Kinguin Esport Lounge jest miejscem przeznaczonym dla streamerów, youtuberów, komentatorów i przede wszystkim wszystkich fanów szeroko pojętego esportu i gier komputerowych. To również miejsce dla regularnych graczy, w którym będą mieli możliwość przetestowania gier na najnowszym sprzęcie, czy spotkania się w większym gronie i wspólnego grania w ulubione tytuły.

Kinguin Esport Lounge to pierwsze tego typu miejsce oferujące wyposażenie na poziomie najlepszych gaming housów na świecie. Najemca zajął powierzchnię ponad 500 m2 i zasili mocno rozwijająca się na poziomie +2 strefę rozrywkową Galerii Metropolia.

Jak zapowiadają przedstawiciele Kinguin, w kolejnych dniach po otwarciu planowane są turnieje, w pierwszej kolejności w grę FIFA20, a następnie Counter Strike: Global Offensive. Kinguin Esport Lounge będzie także uczestniczyć w testach oraz premierach gier i sprzętu czołowych producentów.

Galeria Metropolia zlokalizowana jest w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Kilińskiego 4. Powierzchnia najmu (GLA) wynosi 34 400 mkw.

mat.pras.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora