rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Nowy obiekt przemysłowy Flex otwarty

003Centrum logistyczno – produkcyjne o powierzchni 9300 mkw. to nowy obiekt przemysłowy spółki Flextronics International Poland działającej w Tczewie na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Centrum logistyczno-produkcyjne będzie pełnić funkcję na końcowym etapie produkcji,  wysokiego składowania towaru, zarządzania nim oraz dystrybucji produktów wytworzonych
w sąsiednich halach produkcyjnych. Głównym wykonawcą inwestycji była firma SKANSKA, a projekt został przygotowany przez biuro projektowe GEL.

Centrum magazynowo -produkcyjne jest już trzecim obiektem w istniejącym od 2000 roku parku przemysłowym Flextronics International Poland Sp. z o.o. Dwa pozostostałe spełniają funkcję hal produkcyjnych – w pierwszej z nich powstają obudowy i części metalowe, a w drugiej odbywa się montaż płytek elektronicznych, modułów oraz urządzeń elektronicznych.

Tczewska fabryka realizuje zamówienia dla znanych na całym świecie marek m.in. z branży telekomunikacyjnej, przemysłowej, wydobywczej oraz elektroniki użytkowej.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora