Informacje dnia

Nowi najemcy w Galerii Metropolia w Gdańsku Wrzeszczu

DSC_5214

Galeria Metropolia pomimo sytuacji na świecie nie zatrzymuje zaplanowanych działań i regularnie poszerza swoją ofertę.

Konsekwentnie od zeszłego roku Galerii zaskakuje klientów kolejnymi otwarciami, dzięki którym stała się ona nie tylko punktem handlowym, ale także rozrywkowym, który umożliwia spędzenie w niej czasu nie tylko na zakupach. W pierwszej połowie 2020 roku Galeria przywitała trzech dużych najemców.

Na samym początku roku swoje otwarcie w Galerii Metropolia świętowało Centrum U7 – należąca do popularnej w Trójmieście sieci kręgielni. Kręgielnia znacznie wzmocniła mocno rozwijającą się strefę rozrywkową. Nowy najemca Galerii swoją działalność rozpoczął w styczniu i już od pierwszych dni otwarcia cieszy się ogromny zainteresowaniem. Centrum U7 oprócz kręgielni posiada w swojej ofercie także bilard oraz bar z szeroką ofertą jedzenia oraz napojów. W Centrum U7 istnieje również możliwość organizacji urodzin, wieczorów panieńskich/kawalerskich czy imprez integracyjnych, a także specjalnych imprez dla szkół, firm oraz dla seniorów.

Kolejnym z najemców, który w maju poszerzył ofertę Galerii Metropolia jest bardzo młody, ale za to szybko rozwijający się koncept największych w Polsce salonów rowerowo- motoryzacyjnych BikeMoto Center, stworzony dla wszystkich, których pasją jest aktywność i sporty rowerowe i motocyklowe. Bike Moto Center wyposażony jest w szeroki asortyment rowerów, motocykli, a także akcesoriów i części rowerowych oraz motocyklowych oraz odzieży i obuwia. Dzięki bardzo dużej powierzchni sklepu, klienci przed zakupem mają możliwość przetestowanie sprzętu na miejscu przed zakupem, a w trakcie jego użytkowania mogą skorzystać z firmowego serwisu znajdującego się w lokalu.

W czerwcu natomiast swoje otwarcie miała „świątynia” dla fanów gier komputerowych, czyli Kinguin Esport Lounge. Kinguin Esport Lounge to pierwsze tego typu miejsce w Polsce oferujące wyposażeniem na poziomie najlepszych gaming housów na świecie, przeznaczone dla streamerów, komentatorów i przede wszystkim fanów szeroko pojętego esportu i gier komputerowych. Miejsce wyposażone jest w 74 najwyższej jakości stanowiska komputerowe, konsole PlayStation 4 oraz specjalną strefę dla fanów gier planszowych. Dzięki 155-calowemu screen wallowi oraz ofercie gastronomicznej jest również możliwość spędzenia wolnego czasu z przyjaciółmi na oglądaniu transmisji rozgrywek sportowych oraz największych wydarzeń gamingowych.

To jednak nie koniec nowych otwarć w Galerii Metropolia, już we wrześniu swoje otwarcie będzie miał sklep Sinsay. Marka Sinsay znana głównie z mody dla nastolatek, tym razem zaskoczy swoich klientów poszerzoną ofertą o ubrania, obuwie oraz dodatki dla kobiet i mężczyzn, a także odzież dla dzieci pod szyldem Fox & Bunny. Całość uzupełniają akcesoria i elementy wyposażenia wnętrz z linii Home, która przypieczętowała ich status, jako prężnie działającej marki lifestyle’owej. Będzie to największy sklep Sinsay w Polsce o powierzchni 2000 m2 zaprojektowany i wyposażony według najnowszego konceptu spółki LPP.

Galeria Metropolia zlokalizowana jest w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Kilińskiego 4. Powierzchnia najmu (GLA) 34 400 m2. Obiekt wyróżnia się bardzo szeroką ofertą rozrywkowo-gastronomiczną: Stacja Food Hall, kino Helios, Fitness ToneZone, Laser Star Wars, Planeta RC, Crazy Cart, szkoła tańca Siemanko, sala zabaw Honolulu, Kinguin Esport Lounge, Centrum U7, REBEL. Galeria posiada także bogatą ofertę handlowo – usługową, do głównych najemców należą między innymi Media Expert, Hebe, Monnari, TXM, KiK, Pepco,Top Secret, Sport’s Direct, Świat Zabawek,Bike Moto Center oraz wiele innych.

mat.pras.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora

Monika 08.09.2020 12:00

Fajnie, ze akurat największy Sinsay będzie w tej galerii.