rynek nieruchomości na wynajem

Nowe centrum danych Netskope w Warszawie pierwszą inwestycją w tej części Europy

SantaClara-Netskope-ExteriorSign(2)
Nowe centrum danych Netskope w Warszawie pierwszą inwestycją w tej części Europy.

Netskope to amerykańska firma, globalny lider w zakresie cyberbezpieczeństwa, która dostarcza klientom na całym świecie ujednoliconą platformę bezpieczeństwa SASE (ang. Secure Access Service Edge).
Firma Netskope, lider na rynku Secure Access Service Edge (SASE) i cyberbezpieczeństwa, otwoerzyła swoje centrum danych (NewEdge) w Warszawie. W sumie amerykańska firma zrealizowała już 62 podobnych inwestycji na całym świecie, na które przeznaczyła ponad 100 milionów dolarów. Niedawno podobne centrum danych zostało otwarte w Brukseli. Warszawska inwestycja to pierwszy taki obiekt w Europie Środkowo- Wschodniej.

Platforma Netskope zapewnia bezpieczne przetwarzanie i kontrolę dostępu do wszelkich danych w środowisku chmury informatycznej, sieci internetowej oraz modelu pracy zdalnej czy też hybrydowej. Dla wielu naszych klientów ważne jest, aby wszelkie aktywności ich pracowników były zlokalizowane na terenie Unii Europejskiej albo w kraju, w którym jest ich główna siedziba. Centrum danych w Warszawie przełoży się lepszy zasięg dostępnych usług Netskope przy wysokiej wydajności i mniejszych opóźnieniach, co niewątpliwie może być bardzo ważne dla firm i przedsiębiorstw korzystających z różnych rozwiązań chmurowych. Uruchomione centrum pokazuje też, że firma chce dynamicznie oferować swoje usługi na polskim rynku. Polska ma być także hubem, który umożliwi dostawę rozwiązań dla klientów z innych krajów Europy Wschodniej.”- komentuje Michał Borowiecki, dyr. regionalny Netskope na Polskę i Europę Wschodnią.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora