Informacje dnia

Nowa inwestycja BI Polska w Poznaniu

Cerisier Residence_1
Rynek mieszkaniowy w Poznaniu dynamicznie się rozwija. Nowe inwestycje powstają m.in. w popularnej dzielnicy Grunwald, w pobliżu terenów rekreacyjnych i Lasku Marcelińskiego. Firma Bouygues Immobilier Polska wybuduje tu nowy projekt, Cerisier Résidence.

W kameralnym, trzypiętrowym budynku, zlokalizowanym przy ulicy Smardzewskiej 5 i 7, znajdzie się łącznie 106 lokali o funkcjonalnych rozkładach. Inwestycja wyróżnia się podwyższonym standardem.
Odbiór mieszkań planowany jest na lipiec 2020 roku.

Cerisier Résidence to druga inwestycja mieszkaniowa francuskiego dewelopera w Poznaniu. Dotychczas firma Bouygues Immobilier Polska zrealizowała łącznie 32 projekty mieszkaniowe w Warszawie i Wrocławiu. Zgodnie z raportem REAS nt. rynku mieszkaniowego , Poznań jest jednym z 6 miast o największej skali rynku w Polsce, obok Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Trójmiasta oraz Łodzi. Raport analizuje m.in. wielkość dostępnej oferty mieszkań. Liczba projektów lokowanych w Poznaniu stale wzrasta, sprzedaż w ostatnich czterech kwartałach utrzymywała się na rekordowo wysokim poziomie, a średnie ceny lokali wynoszą ok. 7 tys. zł/m2. W Poznaniu, Łodzi i Wrocławiu są wciąż atrakcyjniejsze niż w Warszawie, Krakowie i Trójmieście.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora