Z życia spółek

Nieruchomość komercyjna Panattoni Danfoss BTO wśród czterech kandydatów do nagrody w kategorii Best Industrial & Logistics Project w ramach MIPIM Awards

afc2dcb86171236b8568f54e3b985291
Nieruchomość komercyjna Panattoni Danfoss BTO – niskoemisyjna fabryka w Grodzisku Mazowieckim, znalazła się wśród czterech kandydatów do nagrody w kategorii Best Industrial & Logistics Project w ramach MIPIM Awards.

Gala rozdania nagród towarzyszyć będzie największemu wydarzeniu w branży nieruchomości na świecie. MIPIM to wydarzenie z 33-letnią tradycją, które odbywa się każdego roku pod koniec I kwartału we francuskim Cannes. Event obejmuje przestrzeń wystawienniczą, wydarzenia networkingowe oraz sesje konferencyjne z wiodącymi globalnymi ekspertami. Najbliższa edycja potrwa od 14 do 17 marca. Organizatorzy przewidują uczestnictwo ponad 20 000 osób i ok. 2400 firm, które zaprezentują swoją ofertę. Tegoroczny MIPIM gościć będzie przedstawicieli ponad 80 krajów.

Wręczenie nagród MIPIM Awards odbędzie się 16 marca o godz. 18: 30 w Centrum Kongresowym w Cannes. Do konkursu zostało zgłoszonych 186 projektów z blisko 40 krajów, a w każdej z 4 kategorii wybrane zostały 4 projekty.

– „Realizacja dla firmy Danfoss Poland wskazuje kierunki, w których zmierza cała branża przemysłowa – energooszczędność i zeroemisyjność. Znalezienie się w ścisłej czwórce w swojej kategorii, w tak prestiżowym konkursie, to potwierdzenie ogromnego rozwoju Panattoni w zakresie zrównoważonego budownictwa, a także coraz większych możliwości „szycia na miarę”. Nasz dział BTS zrealizował już ponad 100 inwestycji w Europie Środkowej, a nominacja w MIPIM Awards potwierdza, że nasze projekty prezentują najwyższy światowy poziom.” – mówi Marek Foryński, BTS Managing Director w Panattoni.