Informacje dnia

Nieruchomość komercyjna CitySpace West 4 we Wrocławiu zachwyca wnętrzami elastycznych powierzchni biurowych

CitySpace_West 4_7

Oryginalne kolory, dwie kuchnie, a do tego stoły do tenisa. Wnętrza biur elastycznych CitySpace West 4 we Wrocławiu to idealne miejsce nie tylko do pracy, ale również do chilloutu. Zobaczcie biura na Gądowie.

Pracują w designerskich wnętrzach, na kawę i świeże bułeczki przychodzą do jednej z dwóch przestronnych kuchni, z współpracownikami spotykają się na tarasie, grając w tenisa stołowego lub odpoczywając na hamaku. Trzecie biuro serwisowane CitySpace we Wrocławiu wyróżnia niezwykły styl, ale przede wszystkim wygoda, która panuje tu na każdym kroku.

CitySpace w biurowcu West 4 Business Hub zaprojektowali architekci z pracowni Medusa Group Architects. Postawili oni przede wszystkim na jasne i dobrze doświetlone wnętrza przełamane intensywnym odcieniem kobaltu i lekko połyskującą miedzią. Te kolory pojawiają się zarówno na ścianach – w postaci fantazyjnych wzorów, jak i na meblach i dodatkach. Strefy chilloutu wypełniają miękkie i wygodne fotele oraz kanapy, a strefę jadalną okala nowatorska metalowa konstrukcja w kolorze królewskiego błękitu.

– Kolory wnętrza, w którym przebywamy i pracujemy, mają znaczący wpływ na nasze samopoczucie, a także efektywność w pracy. Chcieliśmy, aby pomieszczenia wpływały kojąco na pracowników, a jednocześnie, dzięki mocniejszym akcentom, dodawały energii przy codziennych wyzwaniach w pracy – mówi Magdalena Śnieżek, regional manager CitySpace.

W CitySpace w West 4 Business Hub jest łącznie 390 stanowisk pracy, 41 gabinetów i 4 sale spotkań na 2400 metrach kwadratowych powierzchni. W każdej z sal znajdują się stylowe lampy z miedzianym wykończeniem, a także stoły i wygodne krzesła korespondujące ze wzorami na ścianach.

– Atutem tej przestrzeni są nie tylko przestronne stanowiska pracy, ale przede wszystkim stylowe części wspólne. Zadbaliśmy, aby na jednym piętrze do dyspozycji pracowników były dwie pełnowymiarowe kuchnie, a także komfortowe miejsce do spożywania posiłków. Dodatkowo pracownicy mogą korzystać z licznych stref do odpoczynku lub rozprostować nogi, grając w tenisa stołowego – zaznacza Magdalena Śnieżek. Jak dodaje, CitySpace zapewnia swoim najemcom również recepcję z wsparciem concierge, codzienną dostawę świeżych wypieków, owoców, a także zawsze dostępną aromatyczną kawę i herbatę. Całe biuro jest codziennie sprzątane, a managerowie CitySpace są na miejscu i służą wsparciem.

Biura elastyczne CitySpace West 4 mieszczą się w biurowcu zlokalizowanym między ulicami Na Ostatnim Groszu i Horbaczewskiego. W budynku do dyspozycji pracowników są dwa parkingi – naziemny i podziemny, restauracja, kantyna i strefa lunchowa.

Źródło: CitySpace.