rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość inwestycyjna Wola Center z nowymi umowami najmu

Wola Center_1Nieruchomość inwestycyjna Wola Center jest doskonale zlokalizowana i znajduje się przy ul. Przyokopowej 33 na warszawskiej Woli.

Hines informuje, że do nieruchomości inwestycyjnej Wola Center w Warszawie wprowadził się nowy najemca – firma z branży IT, Tata Consultancy Services (TCS). Jednocześnie właściciel budynku, fundusz Hines European Value Fund (HEVF 1), przedłużył umowę z wieloletnim klientem, spółką FaktorOne.

Do podpisania długoterminowej umowy z TCS doszło w IV kw. 2023 r. Nowy najemca wynajął ponad 3 650 mkw. powierzchni biurowej. W ostatnich miesiącach trwały prace aranżacyjne, a wraz z końcem maja na szczycie budynku zawisło logo najemcy. Tata Consulting Services to największa indyjska firma informatyczna, obecna na polskim rynku od 2006 r. Tworzy informatyczne rozwiązania biznesowe w oparciu m.in. o technologie chmurowe czy sztuczną inteligencję oraz świadczy usługi doradztwa IT dla przedsiębiorstw.

Hines przedłużył także umowę z jednym z wieloletnich najemców Wola Center. FaktorOne (dawniej Idea Money) ma swoją siedzibę przy ul. Przyokopowej 33 od 2012 r. Nowy długoterminowy kontrakt obejmuje wynajem ok. 470 mkw. powierzchni. Spółka od ponad dekady świadczy usługi faktoringowe dla małych i średnich firm oraz jednoosobowych działalności gospodarczych z różnych branż.

Ostatnie umowy na wynajem powierzchni w Wola Center potwierdzają zainteresowanie wysokim standardem przestrzeni biurowych z naszej oferty. Przedłużenie umowy z wieloletnim najemcą, FaktorOne, to dowód na to, że dbamy o satysfakcję naszych klientów i jakość świadczonych usług. Z kolei transakcja z Tata Consulting Services świadczy o tym, że Wola Center to doskonałe miejsce dla innowacyjnych firm oraz idealne środowisko do rozwoju nowoczesnych technologii. To wszystko pokazuje, że Wola Center pozostaje atrakcyjną opcją dla przedsiębiorstw w nieustannie rozwijającej się dzielnicy biznesowej Warszawy – podsumowuje Patrycja Zyśk, Leasing Manager w Hines Polska.

Źródło: Hines Polska.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora