rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Nieruchomość inwestycyjna Panoramiqa w Poznaniu z wnętrzami autorstwa studentów Politechniki Poznańskiej

Panoramiqa
Nieruchomość inwestycyjna Panoramiqa zlokalizowana w stolicy Wielkopolski z wnętrzami autorstwa studentów Politechniki Poznańskiej.

BPI Real Estate Poland, belgijski deweloper realizujący na Starołęce w Poznaniu inwestycję Panoramiqa, ogłosił konkurs „Światło i bryła – impresje miejskie” dla studentów Politechniki Poznańskiej. Celem konkursu jest zaprojektowanie dzieła plastycznego, które ozdobi wnętrza części wspólnych osiedla Panoramiqa. Inwestycję wyróżnia nowoczesna architektura, doskonała jakość wykonania oraz proekologiczne rozwiązania. Prace budowlane postępują zgodnie z harmonogramem i osiągnęły już 87% zaawansowania, stopniowo zbliżając projekt do zakończenia realizacji.

Podobne inicjatywy wdrażaliśmy już we wcześniejszych projektach, jak np. mural na wjeździe do Bulwarów Książęcych we Wrocławiu. Cieszyły się one dużym zainteresowaniem i uznaniem, dlatego mając w tym zakresie bardzo dobre doświadczenia, postanowiliśmy kontynuować tę ideę i do współpracy przy projektowaniu wnętrz przestrzeni wspólnych w inwestycji Panoramiqa zaprosiliśmy studentów Politechniki Poznańskiej. Wierzymy, że otwartość i świeże spojrzenie młodych umysłów zaowocuje pięknymi wnętrzami inwestycji – powiedział Piotr Jakubowski, Project Director w BPI Real Estate Poland.

Konkurs „Światło i bryła – impresje miejskie”, skierowany do studentów Politechniki Poznańskiej rozpoczął się 15 marca i będzie trwał 10 maja 2024 r., kiedy to zakończy się możliwość składania prac konkursowych. Jego cel to zaprojektowanie koncepcji dzieła lub serii dzieł plastycznych, zdobiących wnętrza klatek schodowych inwestycji Panoramiqa w Poznaniu. Zwycięski projekt wyłoni Kapituła konkursu, składająca się z trzech członków jury z ramienia BPI Real Estate Poland oraz dwóch członków reprezentujących uczelnię. Ogłoszenie wyników i przyznanie nagród odbędzie się do 7 czerwca 2024 r. w na terenie Politechniki Poznańskiej. Pula nagród w konkursie wynosi 10.000 zł.

Źródło: BPI Real Estate.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora