rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość inwestycyjna Equal Business Park w Krakowie pozyskała nowego biurowego najemcę

Equal BP_02
Nieruchomość inwestycyjna Equal Business Park w Krakowie pozyskała nowego biurowego najemcę, firmę AstraZeneca.

Apollo-Rida, właściciel i zarządca kompleksu biurowego Equal Business Park w Krakowie, podpisał umowę najmu na blisko 1000 m kw. powierzchni biurowej z międzynarodową firmą biofarmaceutyczną AstraZeneca Pharma Poland. W transakcji po stronie wynajmującego doradzała firma Savills, która pełni w budynku rolę wyłącznego doradcy ds. wynajmu powierzchni biurowych.
Nowy najemca Equal Business Park zdecydował się na przeniesienie biura do nowoczesnej powierzchni biurowej, która wpisuje się w realizowane przez AstraZeneca cele zrównoważonego rozwoju (SDG) w ramach globalnie przyjętej strategii ESG. Budynek wyróżniają rozwiązania proekologiczne potwierdzone certyfikatem BREEAM na poziomie „Excellent”, w tym zasilanie energią odnawialną, kompletna infrastruktura rowerowa, stacje ładowania pojazdów elektrycznych oraz energooszczędne windy i oświetlenie.

AstraZeneca Pharma Poland to kolejna firma, która doceniła wysoką jakość kompleksu Equal Business Park. Coraz więcej najemców zwraca uwagę na proekologiczne rozwiązania zastosowane w budynkach biurowych, co ma związek z przyjętymi przez nie strategiami ESG” – mówi Dominika Cyrbus z oddziału Savills w Krakowie.

Codzienna dbałość o pracowników oraz ograniczenie śladu środowiskowego jest dla nas priorytetem. Każda nowa umowa najmu to dla nas powód do dumy. Stanowi dowód na niezmiennie najwyższy komfort oferowanych powierzchni przez kompleks Equal Business Park. Tworzymy przyjazne i ekologiczne środowisko pracy, w którym każdy może działać z pełnią swojego potencjału” komentuje Rafał Nowicki, Prezes Zarządu, Apollo-Rida Poland.

Nieruchomość inwestycyjna Equal Business Park o powierzchni 49 500 m kw. to kompleks nowoczesnych i funkcjonalnych budynków biurowo-usługowych klasy A.
Właścicielem i zarządcą Equal Business Park w Krakowie jest firma Apollo-Rida Poland realizująca projekty deweloperskie i inwestycyjne w sektorze nieruchomości biurowych, magazynowych, handlowych i mieszkaniowych w Warszawie, Krakowie i Gdańsku.

mat.pras.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora