rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość handlowa Westfield Mokotów z nowymi technologiami

dieter-de-vroomen-452887-unsplash
Nieruchomość komercyjna Westfield Mokotów to nowoczesne centrum handlowe o silnie ugruntowanej pozycji na rynku. Obiekt znajduje się na warszawskim Służewcu. Na powierzchni trzech pięter Westfield Mokotów mieści się 235 sklepów i punktów usługowych, fitness klub, kino, restauracje i kawiarnie, oraz 2300 miejsc parkingowych.

Westfield Mokotów niezmiennie lubi dostarczać klientom nowych wrażeń. Tym razem centrum wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom, jeśli chodzi o technologię – odświeżony wygląd salonów Komputronik i Orange oraz nowy salon T-Mobile, poszerzony o pierwszą w Polsce strefę Magenta Experience Center, to nie tylko rozszerzenie oferty zakupowej, ale także nowe doświadczania i przestrzeń do poszukiwania technologicznych inspiracji.

– W Westfield Mokotów stawiamy na jak najlepszą ofertę, odpowiadającą zmieniającym się potrzebom klientów, a także na wyjątkowe doświadczenia. Nowo otwarte salony bez wątpienia spełniają oba te założenia. Z jednej strony z technologii korzysta dzisiaj w jakimś stopniu każdy z nas, więc trafiamy w potrzeby szerokiego grona odbiorców, a z drugiej, jak zawsze w Westfield Mokotów, idziemy o krok dalej i proponujemy klientom dużo więcej niż tylko sklepy. Mam tu na myśli unikatową w skali całego kraju przestrzeń przygotowaną przez T-Mobile, czyli Magenta Experience Center – mówi Izabela Wójcik, dyrektorka centrum handlowego Westfield Mokotów – Świat nowych technologii rozwija się bardzo szybko, a my chcemy wspierać naszych klientów w nawigowaniu po świecie technologicznych nowinek, oferując im jak najszerszy dostęp do najwyższej klasy sprzętu, ale także doradztwa i serwisu. Chcemy, aby klienci Westfield Mokotów czuli, że to u nas mogą zobaczyć i „dotknąć” te technologie, które stają się częścią naszego codziennego życia – dodaje.

Źródło: Westfield Mokotów.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora