Informacje dnia

Neo Świat przygotował biuro dla Accace Poland w biurowcu Atrium Centrum w Warszawie

Biuro Accace_Neo Świat (1)
Accace Poland, firma świadcząca usługi doradztwa i outsourcingu, wprowadziła się na nową powierzchnię biurową, zajmując 550 mkw. w biurowcu Atrium Centrum w Warszawie. Nowa powierzchnia służy jako siedziba główna firmy w Polsce. Za przygotowanie powierzchni w formule design & build, przejętej po poprzednim najemcy, odpowiada Neo Świat. Projekt koncepcyjny biura przygotowała Magdalena Majerowska-Pukacz (MMP Projekt).

Nowe biuro Accace służy ponad 60 pracownikom, którzy pracują w systemie zmianowym. Przestrzeń oferuje w sumie 66 stanowisk w ramach otwartej przestrzeni oraz 2 pokoje do indywidualnej pracy cichej. Zespół Neo Świat, czołowego wykonawcy fit-out w Polsce i CEE, skoordynował przygotowanie projektów wykonawczych z zakresu architektoniczno-instalacyjnego. Na ich podstawie zrealizowano przebudowę powierzchni wraz z instalacjami pod nową powierzchnię oraz pełne prace wykończeniowe, uwzględniające elementy stałe zabudów meblowych – lady recepcyjnej, mebli kuchennych i gabinetowych oraz szaf wnękowych.

– Biuro Accace Poland jest przykładem uniwersalnej powierzchni, na której pracownicy znajdą potrzebne udogodnienia – miejsca do pracy cichej i komfortową kuchnię. Naszym zadaniem było skoordynowanie prac kilku zespołów, które wzięły udział w projekcie na różnych jego etapach. W 3 miesiące udało nam się przeprowadzić pełną realizację, gdzie prace nad designem nakładały się z etapami wykonawczymi. Dzięki temu udało nam się oddać powierzchnię zgodnie z założonym harmonogramem – podkreśla Krzysztof Jastrzębski, Project Leader w Neo Świat.

Za realizację projektu odpowiedzialny był zespół Project Leadera – Krzysztofa Jastrzębskiego, Asystenta Project Managera – Weroniki Celej-Stanisławowskiej oraz Asystenta Project Managera – Grzegorza Kłosa.

materiał prasowy