rynek nieruchomości na wynajem

Najemca nieruchomości inwestycyjnej Prologis Park Warsaw II podwoił wynajmowaną przestrzeń magazynową i biurową

miniatura_B4B8261
Firma Schrack Technik Polska, producent i dystrybutor innowacyjnych produktów elektrotechnicznych, przedłużyła umowę z Prologis Park Warsaw II o 5 lat.

Najemca nieruchomości inwestycyjnej Prologis Park Warsaw II podwoił wynajmowaną powierzchnię magazynową i biurową do 6 700 metrów kw. W zawarciu transakcji pośredniczyli konsultanci z Axi Immo – Karol Osiecki oraz Paweł Bułajewski.

„Nasze parki niezmiennie cieszą się bardzo dobrymi opiniami najemców. W dużej mierze przyczynia się do tego wsłuchiwanie się w potrzeby klientów i spełnianie ich oczekiwań w zakresie inwestycji w modernizacje budynków, optymalizację energetyczną czy automatyzację. Dzięki takiemu podejściu Prologis Park Warsaw II jest nowoczesnym centrum dystrybucyjnym, które cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem klientów. Obecnie jest w 100% wynajęty, a każdy zwalniany metr kwadratowy jest niemal natychmiast zajmowany przez obecnych najemców. Tak też było w przypadku Schrack Technik Polska” – powiedziała Emilia Błądek, Leasing & Customer Experience Manager w Prologis.

Prologis Park Warsaw II  to nowoczesna nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 39 000 metrów kw. Obiekt jest zlokalizowany w Warszawie, w przemysłowej części dzielnicy Praga. W odległości około 1 km od trasy S8 łączącej północ i południe Polski, 10 km od autostrady A2 i 12 km od międzynarodowego lotniska Okęcie. Strategiczna lokalizacja pozwala na efektywną dystrybucję towarów zarówno na terenie Warszawy i najbliższych okolic, jak i całego kraju.

„Jesteśmy obecni w Prologis Park Warsaw II już od 15 lat. Na terenie obiektu prężnie rozwijamy swoje centrum dystrybucyjne, STORE i showroom. Dlatego decyzja o pozostaniu z Prologis przez kolejne 5 lat i podwojeniu wynajmowanej powierzchni ma dla nas szczególne znaczenie” – podkreśla Prezes Zarządu Firmy Schrack Technik Polska – Sławomir Grzebień.

„Zakończenie umowy to moment, w którym Klienci zastanawiają się czy dotychczasowa współpraca układała się dobrze, a proponowane warunki są nadal konkurencyjne. Po wnikliwym przeanalizowaniu potrzeb Schrack Technik Polska i ocenie dostępnym alternatyw podjęliśmy jednogłośną decyzję, by dalej prowadzić i rozwijać biznes na terenie Prologis Park  Warsaw II” – powiedział Paweł Bułajewski, Konsultant Industrial & Development, Axi Immo.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora