rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Na wrocławskich Krzykach Develia buduje nową inwestycję mieszkaniową

Ślężna_VitaNa wrocławskich Krzykach deweloper Develia buduje nową inwestycję mieszkaniową.

Nieruchomość inwestycyjna Ślężna Vita to nowa inwestycja mieszkaniowa firmy deweloperskiej Develia we Wrocławiu. Inwestycja powstaje w doskonałej lokalizacji – przy ulicy Ślężnej 118 na Krzykach. Projekt dostarczy na rynek 199 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i funkcjonalnych rozkładach.

Ślężna Vita oferuje wszystko, czego można oczekiwać od nowoczesnej inwestycji w dużym mieście – centralną lokalizację, bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych oraz rozbudowaną infrastrukturę lokalną i komunikacyjną. Dzięki takiemu połączeniu można aktywnie i bez żadnych kompromisów korzystać ze wszystkich możliwości, jakie oferuje Wrocław. Jestem przekonany, że projekt ten będzie cieszył się dużym zainteresowaniem wśród wszystkich grup klientów, poszukujących mieszkań w naszej aglomeracji – komentuje Andrzej Oślizło, prezes zarządu Develia S.A.

Zakończenie budowy zaplanowane jest na I półrocze 2025 r. Za projekt odpowiada pracownia Dziewoński, Łukaszewicz – Architekci. Ceny zaczynają się już od 10 599 zł za metr kwadratowy.